Новини від компанії «Комора»

Чому Ленні Кравіц працює на акустичних системах JBL VTX: інтерв’ю FOH-інженера американського музиканта

 

 

Виступ Ленні Кравіца у Базелі, Швейцарія. Для організації виступу використані система JBL VTX, програмне забезпечення JBL Perfomance Manager та калькулятор лінійних масивів Line Array Calculator

 

FOH-інженер Лоуренс Квіглі та Френк Мюллер з компанії Audio Tech вже протягом багатьох років довіряють акустичним системам JBL VTX, калькулятору лінійних масивів Line Array Calculator та програмному забезпеченню Performance Manager. Нещодавно Harman поспілкувався зі звукоінженерами артиста і дізнався, чому вони продовжують покладатися на технології JBL VTX.

Детальніше...

JBL Professional представляє нову серію портативних акустичних систем IRX для індустрії розваг на виставці NAMM 2020

 

 

Компанія HARMAN Professional Solutions представила нову серію портативних акустичних систем JBL IRX в рамках найбільшої світової виставки професійного звукового обладнання NAMM 2020 в Анахаймі, штат Каліфорнія, США. Відвідувачі NAMM 2020 можуть ознайомитися з обладнанням нової серії IRX на стенді JBL під номером 14508.

Детальніше...

Metropolitan Opera у Нью-Йорку обрала світлові прилади Elation Artiste Monet

 

 

Театр Метрополітен-опера на території Лінкольн-центру в Нью-Йорку, США, облаштував свій зал сімдесятьма світлодіодними світловими пристроями Elation Professional Artiste Monet.

Детальніше...

Компанія Obsidian представила світловий контролер NX 4 з системою піксельної композиції DYLOS

 

 

Компанія Obsidian Control Systems представила світловий контролер NX 4 з системою піксельної композиції DYLOS на виставці дизайну LDI 2019 (Лас-Вегас).

Детальніше...

Консолі Soundcraft Vi інсталювали в концертному залі The Birchmere у США

 

 

Заснований у 1966 році, The Birchmere – це майданчик світового класу, що здатний розмістити 1500 глядачів у концертному залі і 500 глядачів у театральному залі.

Детальніше...

До шоуруму «Комори» надійшов новий Elation DARTZ 360: огляд та відомі світлові шоу на приладах DARTZ

 

 

До шоуруму надійшов новий прилад Elation DARTZ 360™. Це унікальний компактний світловий прилад з вузьким променем на джерелі світла Multichip LED потужністю 50 Вт.

Детальніше...

У Києві презентували світлове обладнання Elation Professional для телестудій

 

 

28 листопада у Києві презентували світлове обладнання Elation Professional для телевізійних студій. Організатор події – компанія Comtel, інсталяційний партнер «Комори».

Детальніше...

Компанія Elation Professional анонсувала нові світлові прилади Artiste Series

 

 

Компанія Elation Professional анонсувала світову прем’єру п'яти нових світлових приладів серед списку продуктів, які були представлені на провідній світовій виставці живого дизайну LDI 2019, що відбулась з 18 по 24 листопада у Лас-Вегасі.

Детальніше...

Студійні мікрофони Austrian Audio OC818, OC18 доступні для замовлення та тестування в шоурумі «Комори»!

 

 

Студійні мікрофони Austrian Audio OC818 та OC18 надійшли до нашого шоуруму (Київ, вул. Кудряшова, 3). Серед доступних позицій – окремі моделі мікрофонів та студійні набори.

Детальніше...

JBL Professional представив нову серію акустики для караоке JBL Pasion

 

 

Нове покоління компактних караоке акустичних систем від JBL Pasión передбачає 5 моделей широкосмугових пасивних акустичних систем та 12-дюймовий активний сабвуфер.

Детальніше...

Магія світла Elation Professional в садах Дескансо Південної Каліфорнії

 

 

Кілька років тому в садах Дескансо реалізували світлове рішення для залучення більшої кількості гостей та збільшення популярності курорту та ботанічних садів Південної Каліфорнії. IP65 Proteus Hybrid ™ поряд з приладами SixPar ™ та SixBar ™ створюють особливі ефекти освітлення у лісі.

Детальніше...

JBL Professional представила нову портативну акустичну систему EON ONE Compact

 

 

Супер-портативна акустична система здатна працювати від акумуляторів до 12 годин. Якщо ви шукаєте портативну акустичну систему, то навряд чи зможете знайти модель меншу і легшу за нову модель – JBL EON ONE Compact.

Детальніше...

Огляд нових професійних навушників AKG K371

 

 

Перші навушники AKG з`явилися на ринку у 1949 році. З того часу, вони здобули славу продукції високої якості. Навушники та мікрофони AKG використовували у турах та під час звукозапису ціла низка знаменитих артистів: починаючи від Френка Сінатри, групи The Rolling Stones – до сучасного американського репера Каньє.

Детальніше...

«Комора» чекає вас на Українському Музичному Ярмарку!

 

 

Вже понад 27 років підприємство «Комора» надає комплексні послуги, що робить компанію унікальною у сфері професійного звукового та світлового забезпечення. Цього року під час Українського Музичного Ярмарку «Комора» продемонструє звучання передової акустичної системи – лінійного масиву JBL VTX V25II, JBL VTX V20 та JBL VTX G28 – у гучній зоні.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

Відреставрований історичний центр Франкфурта був відкритий світловим шоу дронів та рухомих голів Elation Proteus Hybrid

 

 

До 1944 року старе місто Франкфурта було одним з найкрасивіших та найбільших середньовічних дерев’яно-цегляних середмість Німеччини. Відновлений у колишній красі, архітектурний скарб був відкритий культурною програмою, яка включала унікальне нічне шоу безпілотників у супроводі світлових ефектів від рухомих голів Elation Proteus Hybrid.

Детальніше...

«Комора» стала ексклюзивним дистриб`ютором Austrian Audio в Україні

 

 

Austrian Audio OC8183

 

Усі ми любимо історії зі щасливим завершенням – і те, що могло стати кінцем видатного аудіовиробництва в Австрії, перетворилось на нову епоху оновлень та інновацій. Після того як корпорація Harman Professional вирішила закрити свої виробничі потужності AKG у Відні 2017 року, група колишніх інженерів та керівників AKG вирішила почати все з нуля.

Детальніше...

20 студійних рішень на базі мікшерних консолей Studer у світі

 

 

Мікшерні консолі Studer завойовують все більше довіри в середовищах професійного телерадіомовлення та студіях звукозапису. Забезпечуючи якість звуку світового класу, інтуїтивно зрозумілий дизайн та гнучку маршрутизацію, консолі Studer Vista продовжують залишатися основним вибором професійних телерадіокомпаній та звукорежисерів.

Детальніше...