Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Спеціальні пропозиції

Щедрий врожай знижок!

 

 Щедрий врожай знижок!

 

Скоро осінь, а отже, час збирати врожай! Зберіть свій сетап із найкращих музичних товарів за найвигіднішими цінами, адже ми підготували для вас щедрі осінні знижки!

Детальніше...

Знижки 15% та 30% на літо від компанії «Ін-Джаз»

 

 Знижки 15% та 30% на літо injazz

 

Увага акція від компанії «Ін-Джаз»!

В період з 01.07.2021 по 31.08.2021 кожному покупцеві при придбанні двох товарів в одному чеку надається знижка 15% на другий товар, а при купівлі трьох товарів – знижка 15% на другий і 30% на третій товар у чеку.

Детальніше...

Знижка на радіосистеми Shure BLX®

 

 Знижка на радіосистеми Shure BLX®

 

Коли на сцені немає дротів і ніщо не обмежує ваші рухи, шоу може стати яскравішим і виразнішим. Але у випадку використання «ноунейм» систем, шум і перешкоди можуть зіграти фатальну роль.

Детальніше...

Нові гітари та струни вже у Музикант.укр

 

 Нові гітари та струни вже у Музикант.укр

 

Чудова новина для усіх гітаристів та любителів музики. Нове надходження гітар та струн вже у магазині «Музикант.укр».

Якщо Ви давно мріяли навчитися грати на гітарі або ж просто хочете оновити свій інструмент – нова серія Salvador Cortez CC буде як ніколи актуальною.

Детальніше...

Знижка 15% на навушники Shure Aonic

 

 Знижка 15% на навушники Shure Aonic

 

Лінійка навушників Shure Aonic вже знайшла своє місце в серцях шанувальників якісного звуку, адже є найкращою можливістю отримати звук професійної якості кожному бажаючому.

Детальніше...

LOVE'іть святкові знижки!

 

 Даруйте другій половинці – Музику свого кохання!

 

Даруйте другій половинці – Музику свого кохання! А ми подбали про якісне звучання її улюблених композицій, підготувавши для вас чудові музичні товари за акційними цінами, які ви можете придбати з 9.02 до 21.02.21!

Детальніше...

Розширення асортименту Clarity на кабельну продукцію!

 

 Професійні симетричні кабелі Clarity

 

Якісний і доступний звук Clarity потребує якісної і доступної комутації! Тому Clarity вирішили розширити свій асортимент на кабельну продукцію, щоб запропонувати своїм користувачам професійні симетричні кабелі за резонною ціною. Це, мабуть, одне з найкращіх співвідношень «ціна / якість» в бюджетному сегменті портативного та інсталяційного звуку.

Детальніше...

Кращий подарунок до Нового Року – навушники Shure Aonic!

 

 

З 21 по 30 грудня діє новорічна знижку в 15% на нову лінійку внутріканальних навушників Shure Aonic, яка була представлена цієї осені і стала найкращою можливістю отримати звук професійної якості кожному бажаючому.

Детальніше...

Залишайся вдома та святкуй яскраво з шоу обладнанням від Perfect

 

 

Збираєтесь влаштувати вдома веселу, яскраву вечірку для друзів і близьких? Готуєтесь зустріти Новий рік і Різдво запальними танцями під сучасну музику? Якщо ви бажаєте створити справжню клубну атмосферу під час святкування, то обов`язково подбайте про відповідне обладнання.

Детальніше...