Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Austrian Audio

 

 

Всі ми любимо історії зі щасливим завершенням – і те, що могло стати кінцем видатного аудіовиробництва в Австрії, перетворилось на нову епоху оновлень та інновацій. Після того як корпорація Harman Professional вирішила закрити свої виробничі потужності AKG у Відні 2017 року, група колишніх інженерів та керівників AKG вирішила почати все з нуля.

Всього за 22 місяці вони створили нову компанію, яка отримала назву Austrian Audio. Придбавши приміщення для головного офісу, приміщення та обладнання для досліджень та розробок (включаючи одну з престижних безехових камер AKG), вони створили вісім нових продуктів, всі з яких були представленні у Франкфурті на початку квітня.

 

 

Головним надбанням компанії звісно ж є великодіафрагмові, конденсаторні мікрофони OC18 та OC818. Обидва мікрофони базуються на високоякісному капсулі CKR12, розробленому та зібраному вручну провідними австрійськими фахівцями з багаторічним досвідом в звуковій інженерії.

 

 

Особливою перевагою мікрофонів Austrian Audio є розроблений власноруч австрійськими інженерами мобільний додаток Polardesigner, який абсолютно безкоштовний і є сумісним з ОС IOS та Android та дає можливість бездротового керування полярністю мікрофонів.

Окрім того віденськими інженерами були представленні дві пари професійних студійних навушників Austrian Audio Hi-X50 та Hi-X55 закритого та відкритого типу.

«Комора» є офіційним дистриб’ютором компанії Austrian Audio в Україні з 2019 року.

Лінійка продукції Austrian Audio:

  • Професійні великі діафрагмові мікрофони.
  • Професійні навушники.
  • Аксесуари та набори.

 

Веб-сайт виробника: austrian.audio

 

«Austrian Audio» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...