Про новини у світі музики від компанії «Комора»
«Комора» стає ексклюзивним дистриб’ютором LEA – нового бренду інноваційних підсилювачів з технологією Інтернету речей (IoT)
Нещодавно «Комора» стала ексклюзивним дистриб`ютором компанії LEA в Україні. Вже багато років наш відділ Професійного звукового та світлового обладнання разом з широкою партнерською мережею успішно реалізує масштабні інсталяції на основі продукції Harman Professional Solutions. На цьому шляху ми неодноразово зіштовхувалися з завданнями, вирішити які спроможний розвиток суміжних технологій. Саме тому ми заручилися підтримкою фахівців компанії LEA, які пропонують власний інноваційний продукт.
Компанія <aclass="hasTooltip" href="https://leaprofessional.com/" title=" LEA " target="_blank">LEA заснована у січні 2019 року. Команда LEA складається зі спеціалістів у сфері професійного звуку та інтеграторів. Головна частина команди – інженери і керівники Crown, Harman Professional. За словами засновників, сучасний ринок давно потребував фахівців, що розуміють потреби сучасного бізнесу та встигають за його розвитком.
Засновник і головний виконавчий директор LEA Блейк Аугсбургер (раніше працював на посаді президента і CEO в Harman Professional Group, а також Crown International) поділився своїми ідеями з кількома колишніми інженерами індустрії. Вони вирішили інтегрувати професійне аудіо з інноваційними технологіями. Ініціативна команда інженерів об`єдналася в місті Саут-Бенд, Індіана, США, де успішно розвивається технологія інноваційних підсилювачів.
Відтоді новостворена компанія LEA швидко пройшла шлях від стартапу до серйозного гравця індустрії. Суть концепції LEA полягає в поєднанні технології Інтернету речей (IoT) з професійними високотехнологічними підсилювачами, що відкриває нові можливості для інсталяторів і користувачів.
Концепцію Інтернету речей (Internet of Things, IoT) створили у 1999 році. Його суть – у комунікації певних об`єктів всередині мережі між собою та в обміні даними з навколишнім середовищем. IoT передбачає, що пристрої виконуватимуть певні дії без втручання людини. Функції таких пристроїв – наприклад, розумний дім, розумний годинник та ін. – аналізують отримані дані та на їхній основі «приймають рішення» про певні дії.
Підсилювачі потужності LEA, окрім можливості налаштування і моніторингу з локальної мережі, можуть отримувати доступ до власного хмарного сервісу. Це дає змогу користувачам або інсталяторам віддалено спостерігати за роботою підсилювачів на різних об`єктах, здійснювати необхідні налаштування, моніторинг і продивлятись логи та помилки для вчасного реагування на можливі проблеми. Хмарний сервіс є безкоштовним і, звісно, надійно захищеним.
Інформацію і світлини надала компанія «Комора»
Читайте ще статті від компанії «Комора»:
- Новинка від Adams: каркас Apex для маримби, вібрафона, ксилофона
- До зустрічі на виставці професійного аудіовізуального обладнання Integrated Systems Europe!
- Компанія Van Damme Cable розширила офіційне представництво на Фінляндію
- Настінна акустична система SONORA-5TN від іспанського виробника Fonestar
- «Комора» чекає вас на Українському Музичному Ярмарку!