Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Spiriocast – інноваційна функція прямої трансляції від Steinway & Sons

 

 Spiriocast – інноваційна функція прямої трансляції від Steinway & Sons

 

Steinway & Sons Spirio | r, найдосконаліша у світі самограюча система, відтепер пропонує Spiriocast – нову функцію прямої трансляції виконання з одного роялю Spirio | r до іншого.

Зіграйте на своєму роялі Steinway Spirio | r, а система Spiriocast зробить так, що кожен ваш дотик до клавіш з ідеальною синхронізацією повториться на одному чи багатьох роялях Spirio у будь-якому куточку світу. Запрошуйте друзів, грайте для вузького кола або ж для широкої публіки, приєднуйтеся до трансляцій та насолоджуйтеся виступами інших виконавців так, ніби вони грають поряд з вами, незалежно від їх розташування – тепер з функцією Spiriocast раніше небачене стало доступним.

Spiriocast пропонує можливість наживо транслювати музичні дані у високій роздільній здатності, що ідеально синхронізуються з відео та аудіо, на одному або багатьох інструменах Steinway & Sons Spirio.

Запатентована фірмова сенсорна система Steinway & Sons Spirio | r фіксує рухи молотків і педалей, а Spiriocast передає дані з високою роздільною здатністю, дозволяючи відтворити ідентичний акустичний досвід на всіх роялях Spirio, які беруть участь у трансляції. Відео та аудіо виконавця фіксуються камерою та мікрофоном iPad і транслюються через Інтернет у синхронізації з музичними даними інструменту.

Програмне забезпечення Spiriocast легко інтегрується в додаток Spirio та є інтуїтивно простим у використанні. Приєднайтеся до запрошення Spiriocast від знайомого, долучайтеся до загальнодоступної трансляції, запланованої у календарі або розпочніть власну Spiriocast-трансляцію за лічені секунди. iPad із програмою Spirio та рояль Steinway, обладнаний системою Spirio | r – це все, що потрібно для того, щоб прослуховувати трансляцію наживо інших виконавців або ж створити власну.

 

 

Роялі Steinway Spirio:

 

Інформацію і світлини надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах: