Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Настінна акустична система SONORA-5TN від іспанського виробника Fonestar

 

 Настінна акустична система SONORA-5TN від іспанського виробника Fonestar

 

Модель SONORA-5TN призначена як для внутрішнього так і для зовнішнього озвучення і володіє ступенем захисту ІР66. Оснащена 100-вольтовим трансформатором для використання в трансляційних лініях, а також функціонує у низькоомному режимі (опір 8 Ом).

Система стійка до впливу вологи та розвитку корозії (має алюмінієву решітку та елементи кріплення з нержавійки). Настінне кріплення дозволяє нахиляти акустичну систему як по горизонталі так і по вертикалі, а для страховки в комплекті постачається сталевий тросик.

За низькі частоти відповідає 5,25-дюймовий динамік, за високі - 1-дюймовий драйвер. За допомогою перемикача є можливість обрати потужність 5/10/20/40 Вт для лінії 100 Вольт. Частотний діапазон 80 Гц -20 кГц. Чутливість - 86 дБ.

Окрім якісного звучання всі акустичні системи Fonestar серії Sonora мають сучасний стильний дизайн і постачаються в білому або чорному кольорі.

Також існує безтрансформаторна модифікація SONORA-5N, яка доступніша за ціною.

 

Вартість (дані компанії «Комора» станом на 04.10.21 р.):

  • SONORA-5N – 2160 грн. з ПДВ.
  • SONORA-5TN – 2700 грн. з ПДВ.

Fonestar – іспанський виробник професійного звукового та світлового обладнання, а також систем AV комутації. Свою історію Fonestar веде з 1947 року, будучи сімейним бізнесом, який за 75 років успішного розвитку розширився представництвами в понад 60-ти країнах по всьому світу.

 

УБСП Комора – ексклюзивний дистриб`ютор Fonestar в Україні.

Дізнатися більше:

 

 

Інформацію і світлини надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook