Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Audio на найбільшій інтеграційній виставці ISE 2020 в Амстердамі

 

 

Компанія MAG Audio взяла участь у щорічній профільній виставці Integrated Systems Europe, яка проходила з 11 по 14 лютого в Амстердамі. ISE – найбільша у світі щорічна виставка для аудіо-візуальних рішень та систем інтеграції.

На виставці компанія представила як найновіші розробки, так і флагманські рішення, які вже успішно зарекомендували себе на численних гучних івентах. До числа перших відносяться точкові джерела звуку серії STING, а також нова серія акустичних систем FIELD для озвучування стадіонів та відкритих майданчиків.

Акустичні системи STING викликали величезний інтерес у відвідувачів виставки. На стенді було представлено декілька варіантів кріплення системи: різноманітні адаптери, горизонтальні, а також вертикальні кронштейни, що дозволяють використовувати системи для широкого спектру задач. Окрім цього, акустична система оснащена поворотним змінним рупором з різним кутом розкриття, що забезпечує точну спрямованість звуку.

Інша новинка компанії – серія FIELD – також вперше була представлена широкій аудиторії саме на виставці ISE 2020. Серія призначена для застосування на стадіонах, спортивних аренах та інших великих майданчиках під відкритим небом. У лінійці представлено п`ять моделей із різною спрямованістю звуку. З їх допомогою інженер може конфігурувати системи таким чином, щоб досягти оптимального звукового покриття, а також необхідного коефіцієнта розбірливості мови.

Також на виставці компанія продемонструвала і давно знайомі шанувальникам бренду серії акустичних систем: WASP, NX, Air, Cluster Q. Ще однією новинкою у цьому році стало те, що представлені моделі придбали IP версію, стійку до впливу несприятливих погодних умов.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook