Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

NX серія: наступ на інсталяційний ринок

 

 NX серія: наступ на інсталяційний ринок

 

Сегмент фіксованих інсталяцій завойовує все більш міцні позиції на ринку професійного аудіо. Cерія акустичних систем MAG NX приймає цей виклик і представляє нові моделі, що ідеально поєднуються з інтер'єром/екстер'єром, і захищені від погодних умов для зовнішніх інсталяцій.

Серія MAG NX нещодавно поповнилася опцією захисту від несприятливих погодних умов IP54. Така техніка може бути встановлена в парках розваг, на стадіонах, спортивних аренах та інших відкритих майданчиках. Не залишено без уваги і візуальний дизайн – тепер усі системи NX доступні і в білому кольорі.

Завдяки безлічі підвісних аксесуарів NX серія універсальна у встановленні, але при цьому виглядає мінімалістично.

Пропонуємо розглянути на прикладі кількох інсталяцій, як переваги систем NX серії працюють в сучасних проєктах.

Точний контроль покриття і мінімізація спотворень

 

 Точний контроль покриття і мінімізація спотворень

 

Theater Podium Zuidhaege – популярний багатофункціональний зал для культурних і арт подій, розташований в місті Ассен (Північні Нідерланди) у будівлі колишньої каплиці. Зал шестикутної форми – складне завдання, особливо з огляду на вимоги до акустичної системи: «мати краще покриття, кращу стійкість до заводок, і кращу розбірливість мови», – як заявив Роберт Вітт, звукотехник Podium Zuidhaege.

 

Як і було задумано, підвішені до стелі MAG NX 12 потрапили в десятку завдяки точному контролю покриття і низькому рівню спотворень. Системи доповнені поворотними кронштейнами MAG LNX12 – 360° поворот і 90° нахил дають повну свободу розміщення. Дізнатися більше про унікальний проект Theater Podium Zuidhaege.

Погодостійкість і антикорозійне покриття

 

 Погодостійкість і антикорозійне покриття

 

Нещодавня поява захисту від погоди IP54 якраз виявилася доречною для цього важливого проекту. Побудована з нуля арена для хокею та катання на ковзанах не могла обійтися без акустичних систем з високою розбірливістю для оголошень, фонової музики і екстрених повідомлень. До того ж, інсталяційна акустика повинна витримувати холод і вологість, характерні для льодових ковзанок.

Завдання виявилося ідеальним для використання MAG NX 15 IP. Десять систем підвішених до стелі за допомогою MAG HNX15 і ще 5 на адаптерах MAG ANX рівномірно озвучили весь каток і трибуни. А з огляду на такі особливості конструкції як водовідштовхувальна сітка і додаткове антикорозійне покриття магнітних систем, можна спокійно розраховувати на багато років безперебійної служби. Дізнатися детальніше про інсталяції MAG Audio на льодовій арені «Kovzanka».

Легка інтеграція в інтер`єр завдяки білому кольору

 

 Легка інтеграція в інтер`єр завдяки білому кольору

 

Terra – освітня мережа, що складається із 12 шкіл і коледжів у північних Нідерландах. Її родзинка – програми навчання з «зеленим характером».

 

Коледжу у місті Єммен була потрібна сучасна звукова система для важливих оголошень і фонової музики в перервах між уроками. Щоб отримати максимум звукового заряду із кожного споживаного вата, інсталятори використали білі системи MAG NX 10 разом із підсилювачами Powersoft Mezzo. Системи відмінно поєднуються з інтер`єром холу, багато в чому завдяки можливостям нахилу і повороту горизонтальних кронштейнів MAG HNX12. Дізнатися детальніше про проект Terra Emmen.

Майстер на всі руки

NX серія не терпить поразок у портативному використанні, але й інсталяційні досягнення серії заслужені завдяки потужному зібраному звучанню та оптимальному покриттю. Інсталяційні аксесуари допомагають скерувати звук туди, де він потрібен, і за необхідності приховати систему, де вона не потрібна.

Дізнатися більше про переваги інсталяційної акустики NX серії.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook