Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

White Nights Festival на MAG WASP

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

13-14 серпня у Києві відгримів фестиваль електронної музики WHITE NIGHTS. Фестиваль традиційно відбувся на арт-заводі «Платформа», що перетворився на дві ночі у спекотну Африку. Саме африканська культура цього разу стала головною темою музичної події. На святі електронної музики звучали системи MAG Audio.

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

На White Nights Festival. Africa було представлено 22 напрямки електронної музики, дві арт-виставки сучасного мистецтва, і все це приправлено елементами африканської міфології. Всього, за дві доби на фестивалі виступило 110 українських та зарубіжних артистів та діджеїв. Серед них — легендарний DJ HELL, австралійський виконавець Dub FX, хрещений батько українського drum`and`bass Tapolsky, учасник Євробачення, електро-фолк гурт Go_A та багато інших.

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

Африканські мотиви простежувались по всій території фестивалю: тут були і запальні племінні танці, і барвисті декорації, і масштабні фотозони. Стилістика Африки була витримана і в оформленні сцен - кожна з них відрізнялася особливою атмосферою, випромінювала власну драйвову енергетику і звучала різними жанрами. Що стосується звукового забезпечення сцен - флагманський лінійний масив MAG AudioMAG WASP, – став головним героєм відразу декількох локацій.

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

На Inside Stage, де панувала атмосфера репу та хіп-хопу, публіку розкачували Tricky Nicky, KAEF, BLUDOV, Madison, Special Key, TRIISH, Walid. Тут для озвучення використали по 6 x MAG WASP на сторону, плюс по 2 x MAG Sub H28.

У якості DJ-fill було використано по монітору MAG Focus 5 у поєднанні з MAG WASP-S18 на сторону. Універсальний сценічний монітор MAG Focus 5 має декілька кутів нахилу для установки, що дозволяє направити звучання на виконавця незалежно від відстані до монітора. Крім того, адаптер для установки на стійку дозволяє використовувати його як звичайну портативну систему в поєднанні з сабвуфером, що ідеально підходить для використання у якості side-fill.

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

На Becherovka Stage, декорації якої нагадували великий тропічний ліс, різноманітність діджей-сетів забезпечили артисти шоукейсів Cube Records UA і The ROOM. Цю зону озвучили по 4 x MAG WASP на сторону в поєднанні з MAG WASP-S18.

Компактність і потужність MAG WASP – вирішальний фактор для невеликих локацій, де важлива продуктивність і простота установки. Ретельно опрацьовані компоненти забезпечують чисте звучання MAG WASP навіть при максимальному навантаженні, а продумана система кріплення дозволяє зібрати граунд-стек MAG WASP навіть самотужки.

 

 White Nights Festival на MAG WASP

 

Такий же комплект озвучив і невелику камерну сцену Boho Stage, де за вайбові мелодії відповідали музиканти шоукейсів RIM і SkyBar.

Білі ночі — нова київська музична традиція. Це справжнє свято електронної музики, запальних танців та драйву.

 

Інформацію і світлини надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах: