Новини від компанії «MAG Audio»

Системи MAG Audio для прем'єри «Серенади Сонячної долини»

 

 

Незважаючи на те, що театральний сезон тільки розпочався, в Жовтневому палаці (Київ, Україна) вже пройшла одна з найбільш очікуваних прем'єр – «Серенада Сонячної долини», переосмислена версія однойменної класики. Тут – блискучий акторський склад, постановка відомого режисера, робота талановитої творчої команди, а також музика Гленна Міллера в живому виконанні.

Театральну прем`єру озвучили акустичні системи MAG Audio.

Вимоги до звукової системи були обумовлені двома критеріями: специфікою самого спектаклю (мюзикл з живим виконанням), а також розмірами і особливостями концертного залу.

Жовтневий Палац – один з найбільших майданчиків в Україні, який вміщує до 2 тисяч осіб. Щоб забезпечити покриття такого приміщення, зал був обладнаний 2 кластерами лінійного массиву MAG Wave 10, по 7 модулів в кожному підвісі, і 4 сабвуферами MAG Sub H28, по 2 кабінети з кожного боку.

Зона розміщення перших рядів була озвучена 3 модулями MAG Wasp.

Для озвучування сцени були встановлені 2 системи MAG K 32A, які служили side-fill`ом для акторів, в той час як зону, де розташовувалися музиканти, озвучували два комплекти MAG Focus 15 і MAG Focus Sub з кожного боку. Моніторну лінію представили ще 6 систем MAG Focus 15.

Посилення всієї звукової системи на прем`єрі забезпечили 2 x Powersoft X8 та 1 x Powersoft M50Q.

Технічне забезпечення заходу: компанія Dneprshow.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»