Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Audio на Співочому полі

 

 MAG Audio на Співочому полі

 

4 вересня на Співочому полі у Києві звучали найкращі хіти незалежної України. Спеціально до 30-ої річниці країни на квітучій локації влаштували справжній марафон українських хітів – «30 років. 30 пісень. 30 артистів». Ми також не залишилися осторонь – найкращі хіти звучали із систем MAG Audio.

Святковий концерт відбувся за участю 30 артистів, що виконували як знакові українські пісні, так і власні сучасні хіти. Серед них - Наталія Могилевська, Христина Соловій, Анна Трінчер, Павло Зібров, Віктор Павлік, LAMA, The Alibi sisters, Wellboy, TVORCHI, TARABAROVA, Nikita Lomakin, Khayat, David Axelrod, Віталій Козловський, Kalush, Еліна Іващенко, Ніна Матвієнко, TamerlanAlena, Слава Камінська, TAYANNA, Soloha, Zlata Ognevich, MOZGI, Скрябін, СКАЙ, Антитіла, MAD Heads.

 

 MAG Audio на Співочому полі

 

В рамках святкового концерту виступили і фіналісти пісенного конкурсу Хіт-Конвеєр, основною метою якого є популяризація української музики: Garna, «Чай з м`ясом», «GG Гуляй город», «GORIM!», «MOLFAR».

Українські хіти зі сцени Співочого поля звучали із систем українського виробництва – MAG Audio. Цей унікальний майданчик за своєю ландшафтною архітектурою нагадує амфітеатр. Рівномірному поширенню звуку сприяє система звукопідсилення – у якості основної портальної системи використали середньоформатний лінійний масив MAG Hornet 12 – по 12 на сторону. У даному випадку, чудова далекобійність системи дозволила обійтися без додаткових ліній затримки. Зону перед сценою озвучили за допомогою трьох MAG WASP на сторону у якості ін-філлів.

Низи забезпечили 24 потужних MAG Sub 28 у конфігурації arc array. Ці подвійні 18`` сабвуфери поєднують значну потужність з високою чутливістю, що робить їх одними з найбільш продуктивних у своєму класі. Крім використання як звичайних підлогових сабвуферів із окремими підвісними кластерами, MAG Sub 28 мають установчі адаптери для збірки у граунд-стек разом із Hornet 12, що ще більше розширює можливості застосування всієї системи.

 

 MAG Audio на Співочому полі

 

Бездоганне звучання для артистів на сцені забезпечили монітори – 10 x MAG Focus 5. Для side fills взяли комплект із 3-ьох топів MAG WASP і 2-ох сабів MAG WASP-S18.

Ширина місцевості передбачала установку аутфілів, для яких цього разу використали по 14 x MAG WASP. Компактний лінійний масив може застосовуватися у якості основної або додаткової лінії затримки завдяки повному контролю над розкриттям: змінна накладка рупора дозволяє змінювати горизонтальну спрямованість між 110° і 70° навіть на вже зібраному граунд-стеці або підвісному кластері. Проста і зрозуміла система підвісу дозволяє легко і швидко його встановлювати, а доступність зручних візків і кейсів – зручно і економно транспортувати.

 

 MAG Audio на Співочому полі

 

Проєкт від телеканалу M2 об`єднав артистів різних поколінь та різних жанрів: від фанку до поп-музики, від фолку до електроніки, від хіп-хопу до року. Всіх об`єднало одне – це музика незалежної України.

 

Інформацію і світлини надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах: