Новини від компанії «MAG Audio»

Інсталяція MAG Fly 6 в молодіжному центрі «Квадрат»

 

 

19 грудня у Вінниці відкрився молодіжний центр «Квадрат». Це креативний простір, мета якого – створити всі необхідні умови для культурного, інтелектуального, соціального та творчого розвитку молоді; місце для обговорення ідей, створення і реалізації проектів.

У «Квадраті» будуть регулярно проходити концерти, фестивалі, тренінги, семінари та інші культурно-освітні заходи. І тепер майданчик оснащений сучасним обладнанням, в тому числі – потужною звуковою системою, яка забезпечить будь-який з цих форматів гідним звучанням.

Основний зал, призначений для проведення заходів, вміщує близько 200 чоловік.

Тут був встановлений комплект на основі MAG Fly 6 – активної системи з фіксованим вертикальним кутом розкриття і сабвуферів MAG Fly Sub 15, розроблених спеціально для НЧ підтримки цього лінійного масиву.

Безумовна перевага такого комплекту – серйозний запас потужності при досить компактному розмірі, а також – відсутність необхідності в підсилювачі, тому що і топи, і сабвуфери оснащені модулями Powersoft класу D.

На сцені встановлено чотири MAG Z 120A – універсальні активні акустичні системи, які підходять і для інсталяцій, і для невеликих мобільних комплектів, а також можуть використовуватися як сценічні монітори, як це і реалізовано в «Квадраті».

«Квадрат» – один з небагатьох настільки інноваційних проектів в Україні: сучасний, інклюзивний, натхненний прогресивними ідеями. В його основі лежить приклад кращих молодіжних центрів та креативних просторів Європи – і «Квадрат», безумовно, заслуговує бути в їхньому списку.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»