Новини від компанії «MAG Audio»

Головна бізнес-подія року ЛОБ 2019

 

 

Звукові рішення для конференцій, тренінгів, майстер-класів та інших бізнес подій – це особлива комбінація. Основне завдання звукової системи – акцентувати голос спікера, передати його промову чітко, без спотворень навіть для слухачів в найвіддаленіших рядах.

Головна подія в сфері інтернет-маркетингу і підприємництва ЛОБ 2019 проходила c 17 по 19 травня цього року в Київському палаці спорту. Більш ніж 4 тисячі учасників, відомі спікери, повний sold-out ще за пару тижнів до самого заходу. Наші партнери Ideal Secrets хотіли зробити цю подію по-справжньому «зоряною». Ідеальне звучання на сцені 360 було забезпечено завдяки:

  • Розподіленій системі звукопідсилення на основі декількох підвісів лінійних масивів MAG Wave 10 і MAG Fly 6. Рівномірний звук – запорука повного занурення в спіч виступаючого.
  • Основна система – по чотири кластери лінійного масиву MAG Wave 10, по 8 модулів в кожному. Низькочастотний діапазон був представлений 12 системами MAG Wave Sub 18.
  • Для озвучування бічних зон був використаний лінійний масив MAG Fly 6 по 3 модулі в підвісі.
  • Для моніторингу звуку на сцені використано чотири коаксіальні системи MAG Focus 15, зібраних на основі 15-дюймових коаксіальних динаміків.
  • Для посилення звукових систем були використані рішення від Powersoft.

Як результат – ідеальне звучання протягом всього заходу.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»