Новини від компанії «MAG Audio»

Звукорежисер Kadebostany про роботу з MAG Hornet 12

 

 

«Малевич» – один з найбільших клубів в Україні та Східній Європі. Клуб відкрився в травні 2017 року і став першою в країні інсталяцією лінійного масиву MAG Hornet 12.

За короткий час «Малевич» перетворився в один із найпопулярніших концертних майданчиків, афіша якого розписана на кілька місяців вперед. Тут регулярно проходять концерти українських та іноземних виконавців: з моменту відкриття тут виступили GusGus, Nothing But Thieves, IAMX, Dan Balan, Jamala, The Hardkiss, Пошлая Молли, БГ, Brutoo, ONUKA, Melovin і багато інших.

У листопаді в «Малевич» виступила швейцарська група Kadebostany. Йохан Вергерес, звукорежисер групи, поділився думкою про роботу з лінійним масивом MAG Hornet 12:

– Я залишився дуже задоволений системою в Малевичі. Трохи складно було керувати НЧ діапазоном – особливо в порожньому приміщенні і, швидше за все, через його акустичні характеристики. В області середніх і високих частот – все чітко і рівномірно, вони добре реагують на еквалайзер. Крім того, я відчував, що є достатній запас по потужності. Так що відгукнутися можу тільки позитивно.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»