Новини від компанії «MAG Audio»

Оновлений центр сучасного мистецтва М17 з акустикою MAG Audio

 

 

M17 – центр сучасного мистецтва в Києві (Україна), який щорічно приймає близько 200 тисяч гостей. Центр відкрився в 2010 році, за цей час тут були реалізовані тисячі культурних і розважальних проектів – виставки, лекторії, творчі майстерні, кінопокази та фестивалі.

Восени М17 закрився на реконструкцію, метою якої було перетворити центр в культурно-історичну платформу, яка буде популяризувати насамперед саме українське мистецтво, підтримувати експериментальні проекти і виконувати освітню функцію.

14 грудня 2018 року центр мистецтва відкрився після реновації, і тепер в одному з його залів встановлено акустичні системи MAG Audio.

 

 

В одному з нових просторих залів М17 були встановлені 6 систем NX 10i – моделей NX серії, розроблених спеціально для інсталяцій. Це досить компактна, але при цьому потужна система, кути розкриття якої (80° x 70°) дозволили забезпечити рівномірний і збалансований звук у всьому приміщенні. Вибір цих систем обумовлений тим, що в залі будуть проводитися різнопланові заходи – від аудіовізуальних інсталяцій до презентацій і виступів діячів культури і мистецтва, тому продуктивність і висока якість звучання – зокрема, розбірливість мови – тут особливо важливі.

Спеціально розроблені аксесуари для інсталяційних моделей дозволили розмістити системи так, аби вся площа приміщення була покрита рівномірно.

Оскільки для такого об`єкту одним із ключових залишається естетичний аспект, тому для цієї інсталяції і системи, і аксесуари до них були виконані в білому кольорі.

 

 

Уся звукова система посилена одним Powersoft 4804 DSP + D – одноюнітовим двоканальним підсилювачем, який забезпечує великий запас потужності.

Разом з запуском оновленого центру стартував культурний проект «Авангард: у пошуках четвертого виміру», який об`єднав під одним дахом роботи українських і зарубіжних авангардистів. У музейній частині центру демонструються роботи вітчизняних представників революційної течії – А. Богомазова, А. Петрицького, В. Єрмілова, О. Екстер та інших. У залі, де встановлено системи MAG Audio, глядачів чекає аудіовізуальне шоу, присвячене творчості Е. Мунка, Р. Магрітта, К. Малевича, В. Кандинського, Е. Шіле й інших всесвітньо відомих художників.

Виставка триватиме до квітня, і в її програмі – лекторії, форуми, зустрічі і багато іншого, що допоможе розкрити тему українського авангарду.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»