Новини від компанії «MAG Audio»

Системи MAG Audio на Koktebel Jazz Fest 2018

 

 

Лютий – час ностальгії по теплу і гарній погоді. І ми, піддавшись цьому почуттю, згадуємо одну з найбільших подій літа – Koktebel Jazz Festival 2018, фестиваль джазової (і не тільки!) музики, який вже понад 15 років поспіль об`єднує виконавців з усього світу та їхніх шанувальників.

Головна сцена Koktebel Jazz Festival – вже, можна сказати, за традицією – була озвучена акустичними системами MAG Audio. На Nu Jazz Stage виступили Morcheeba (UK), Martina Topley Bird (UK), Ivan Dorn (UA), Inner Circle (JM), Beissoul & Einius (LT), Yuko (UA), KOOP OSCAR ORCHESTRA (SWE) , ONUKA (UA), LAUD (UA), Alina Pash (UA), Dakh Daughters (UA), Heart Beat Brass Band (UA), Олег Скрипка и НАОНИ (UA), Laura Marti (UA) та інші топові виконавці.

 

 

Як основна звукова система на Nu Jazz Stage використовувався лінійний масив MAG Hornet 12. Це потужна трьохсмугова система, створена на основі неодімових 2х12`` НЧ динаміків, 4х6`` динаміків і 2х1,4`` ВЧ драйверів.

Портальна система була представлена двома кластерами по 9 модулів MAG Hornet 12. Максимальний тиск, який здатний розвивати кожен модуль, – 144 дБ, завдяки чому система оптимально підходить для середніх і великомасштабних заходів – як у приміщенні, так і опен-ейрів.

По 6 сабвуферів MAG Sub H28 – систем на основі 2 х 18'' динаміків – були розташовані по обидва боки від сцени, забезпечуючи підтримку НЧ секції портальної системи.

Посилення – продукти італійського виробника Powersoft.

Для того, щоб забезпечити достатній рівень гучності на сцені, з кожного боку були встановлені по 2 модулі MAG Fly 6 і сабвуферу MAG Fly Sub 15.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»