Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Audio на презентації Volvo

 

 

12 листопада 2020 року на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» відбулася презентація нового модельного ряду вантажівок Volvo в Україні. Спеціально підготовлене видовищне шоу з використанням просторового звучання вимагало ретельно продуманої звукової системи. Для роботи у проекті обрали продукцію MAG Audio.

Виставковий комплекс «КиївЕкспоПлаза» – популярна платформа для проведення виставок, фестивалів, презентацій та корпоративних заходів. Саме тут компанія Volvo зібрала своїх представників, клієнтів, авторитетних експертів галузі для представлення нового модельного ряду вантажних автомобілів. Презентація пройшла на вищому рівні, дивуючи гостей останніми технологіями і аудіо-візуальним шоу.

Спеціально для цього випадку розробили грандіозну шоу-програму. Відеоролик на величезному екрані доповнили світлові ефекти, а також виступ танцювального колективу. Що стосується звукового оформлення, то головною особливістю став трек просторового формату, для чого спроектували спеціальну звукову систему 14.1.

 

 

Для такого масштабного шоу необхідна звукова система з дуже високим запасом по тиску. У той же час, важливо врахувати особливості локації – велике металеве приміщення і відсутність акустичної обробки. Так, необхідно було забезпечити ще і точний контроль над спрямованістю.

Розробка технічного рішення та інсталяція аудіо-візуальної системи були доручені компанії PROFI. Про використане рішення докладно розповідає Дмитро Стариков, керівник звукового відділу компанії:

Головною родзинкою всього звукового супроводу став музичний трек просторового формату. З бічних і задніх каналів звучали спецефекти: сигнал клаксона, вереск шин і інші шумові ефекти. Все це разом зі світловим шоу створило приголомшливий ефект присутності. А кульмінацією став виїзд вантажівок з-за лаштунків.

 

 

Для реалізації цього завдання ми створили просторову звукову систему 14.1. За основу взяли акустичні системи MAG Audio: масштабований лінійний масив MAG WASP та point source систему MAG STING. З боків від сцени підвісили два основних портали по 14 х MAG WASP і 4 х MAG WASP-S18. Зал був дуже широкий, тому ми додатково використали два кластери по 8 х MAG WASP як аут-філи, і ще один по центру.

 

 

З кожного боку встановили по 4 х MAG Sub H28.Також поставили по два модуля MAG WASP як фронт-філи і 2 x MAG Focus 5 для моніторингу на сцені. І, нарешті, ми використали 9 x MAG STING як системи оточення: по три з правого і лівого боку і ще три біля задньої стіни. Вся звукова система була підключена до двох MAG AmpRack 2x8 і одному MAG AmpRack 1x8.

 

 

Нова point source система MAG STING може використовуватись як горизонтально, так і вертикально завдяки поворотному рупору. Компактну 2х8`` + 1,5`` систему можна встановити на стійку, на стіну або підвісити до стелі за допомогою детально розроблених кронштейнів. Більш того, MAG STING доступний у варіанті ближнього поля – з рупором спрямованістю 110х40°, так і з рупором 70х40° для дальньої дії.

 

 

Грандіозне шоу зі світловими і звуковими ефектами справило незабутнє враження на гостей. Вечір продовжився приємним бізнес-спілкуванням із першокласним кейтерингом.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах: