Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG STING і WASP озвучили головний новорічний концерт України

 

 MAG STING і WASP озвучили головний новорічний концерт України

 

У новорічну ніч найпопулярніші артисти країни традиційно привітали українців грандіозним гала-концертом. І хоча через обмеження зйомки шоу проходили без глядачів, це не завадило виконавцям запалити сцену і подарувати телеаудиторії незабутні емоції на весь наступний рік. Допомагали їм у цьому лінійний масив MAG WASP і point-source система STING.

На грандіозній сцені шоу «Новорічна ніч на каналі« Україна» прозвучало тридцять п`ять пісень у виконанні кращих артистів країни, а їх номери вражали глядачів масштабністю і оригінальністю. У новорічну ніч запалювали топові українські зірки, серед яких – NK | Настя Каменських, Олег Винник, MONATIK, Вєрка Сердючка, DOROFEEVA, Макс Барських, Наталя Могилевська, гурти «MOZGI», «DZIDZIO» та багато інших.

Сцена для зйомок була встановлена на Михайлівській площі в центрі Києва і представляла собою круглу конструкцію з великою кількістю екранів і світлових приладів. Так як глядачів на концерті не було, також і не було необхідності в основний портальній системі. Однак для комфорту виконавців на самій сцені було необхідно створити звичну для них атмосферу роботи в умовах повномасштабної високопотужними звукової системи. Такі ж умови були необхідні і звукорежисерам і звукотехніки, що знаходяться за пультом.

 

 MAG STING і WASP озвучили головний новорічний концерт України

 

Технічне забезпечення заходу – сцену, екрани, світлове і звукове обладнання – надав наш стратегічний партнер компанія PROFI. Дмитро Старіков, головний інженер – керівник звукового відділу компанії, розповідає про подробиці звукового рішення:

«З боків сцени були встановлені кілька веж з екранами і світловими приладами. Для забезпечення необхідного тиску на сцені на ці вежі необхідно було встановити компактні, але при цьому високопотужні сайд-філл системи, які помістяться в стислий простір між екраном і іншими приладами. Як рішення, ми запропонували використати 4 кластери по 2x MAG STING».

«Вибір був очевидний: STING – це єдина система в своєму класі що здатна розвивати потрібний тиск та має сфокусоване звучання для роботи на великій відстані. При цьому розміри дозволили їй поміститися в простір між екраном і направляючими вежі».

«Ми підвісили кластери за допомогою підвісної адаптера ST8-HA та вертикального з`єднувача ST8-LNK, що дозволив нам встановити потрібний кут стикування. Додатково ми встановили лінійний масив WASP для моніторингу звукорежисерам: 2 граунд стека 3x WASP + 2х WASP-S18. Масив WASP легко масштабується, і його можна використовувати як в малих, так і в дуже великих конфігураціях. Звукорежисерам артистів було комфортно працювати зі звуком, який вони звикли отримувати з великих портальных систем».

 

 MAG STING і WASP озвучили головний новорічний концерт України

 

Вся звукова система була посилена MAG AmpRack – готовими прокатними підсилювальними реками на основі підсилювачів Powersoft.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook