Новини від компанії «MAG Audio»

MAG MUST на переможному матчі Україна – Португалія

 

 

14 жовтня, в День захисника України, збірна України з футболу обіграла діючих чемпіонів Європи з рахунком 2:1, і гарантувала собі вихід на Євро 2020!

 

 

З місткістю трохи більш як 70000 глядачів, НСК «Олімпійський» – одна з найскладніших арен країни для озвучування. Ще до недавнього часу в Україні не було технічних рішень, здатних озвучити такий складний майданчик на належному рівні. Але з появою MAG MUST це стало можливим!

 

 

Технологія успішно себе зарекомендувала під час презентації і блискуче відпрацювала грандіозне концертне шоу на НСК "Олімпійський" у вересні. Тепер настала черга спортивних івентів!

Технологія стала вибором номер один для озвучування футбольного матчу «Україна — Португалія». Завдяки MAG Audio тисячі уболівальників мали можливість насолодитися чудовим виконанням гурту «Ляпіс-98» і почути переможні вигуки диктора в кінці матчу. Але дійсно вражаючим і просто пробираючим до мурашок було звучання гімну України у виконанні хору ім. Г. Верьовки.

 

 

У конфігурацію на стадіоні ввійшло 16 лінійних масивів, включаючи 192 топи MAG Wasp і 48 MAG Wasp-S12.

Ми вітаємо нашу збірну з блискучою перемогою, і шалено пишаємося тим, що MAG Audio стали частиною такого значимого для нашої країни матчу!

Технічна підтримка: PROFI.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»