Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Wasp на jazz фестивалі Leopolis

 

 

З 26 по 30 червня у Львові проходив найбільший в Україні джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Це безумовно вагома подія для міста, адже джаз – це ціла філософія, яка об`єднує в собі не тільки музику, але і кіно, моду і сучасне мистецтво. Leopolis – фестиваль, який зібрав джазменів з різних країн: Ізраїлю, Німеччини, Італії, Франції і звичайно з України.

На головній сцені в творчому тандемі з хором виступав знаменитий Боббі Макферрін – 10-разовий володар Греммі. Традиційно фестиваль відвідали і інші знамениті артисти: Джамала, гурти ManSound, Лаура і Крістіна Марті.

 

 

На двох сценах з трьох використовувався лінійний масив MAG Wasp як ідеальне рішення для великих концертних майданчиків.

Керівник звукового підрозділу прокатної компанії Artmax Сергій Доценко розповів нам про те, чому вони вибрали саме цю систему:

 

 

«Ми вибрали саме Wasp, насамперед, через його основні характеристики: компактність в поєднанні з небувалою потужністю, це як раз те, що потрібно для майданчиків з обмеженими можливостями, де мало місця для підвісу великої звукової системи, як у випадку з Leopolis. Саме тому вибір був зроблений на користь системи Wasp як найбільш оптимального та універсального рішення. Wasp був інстальований на двох сценах фестивалю:

На сцені в маєтку Потоцьких, де композиції виконувались наживо, ми встановили по 5 топів MAG Wasp + 3 MAG Sub 200 на сторону.

На «Бранч» сцені – де збираються і снідають артисти і гості, для встановлення був обраний такий комплект:

4 топи MAG Wasp + 1 MAG Sub 200 на сторону.

Ми також використовували по 4 топи + MAG Sub 200 для трансляції концерту.

 

 

В цілому, залишилися дуже задоволені тим, наскільки детально і якісно звучав MAG Wasp».

Популярність MAG Wasp як універсального рішення, неухильно зростає. І ми впевнені, це лише початок)

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»