Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Audio і зелені технології: коледж майбутнього Terra Emmen в Нідерландах

 

 

Terra — мережа високорейтингових шкіл на півночі Нідерландів з «зеленим характером» і концепцією раціонального використання природних ресурсів. Школа пропонує освіту в галузі сільського господарства, садівництва, охорони природи та навколишнього середовища, поєднуючи все це з інноваційним підходом до навчання — ось де переплітаються зелена філософія і технології! Мережа складається із 12 філій і одну з них, що нещодавно відкрилась у місті Emmen, обладнали сучасною акустикою від MAG Audio.

Минуло близько трьох років після знесення і спорудження нової будівлі, і ось, школа Terra Emmen відкрилася на початку цього навчального року. Це сучасний навчальний заклад, що об`єднав під одним дахом середню загальноосвітню школу та спеціалізований професійний коледж.

 

 

Одне з важливих місць зборів для школи — центральний хол, що одночасно є і їдальнею. Крім того, це місце часто використовують для проведення різних презентацій, тому тут потрібна якісна система озвучування.

Однією з вимог для цього об`єкта було, аби звукова система не порушувала архітектурну цілісність нової будівлі і була найменш помітна. З цієї причини MMсoncept, компанія, що виконала інсталяцію, обрала 2 x MAG NX10 білого кольору, завдяки чому їх легко інтегрувати в дизайн інтер`єру, в той час як горизонтальні U-кронштейни MAG HNX12 з опцією повороту і нахилу дозволили розмістити системи якомога ближче до стелі.

 

 

«З огляду на розмір центрального холу і мети інсталяції (озвучування оголошень і презентацій), необхідно було надати систему з достатнім рівнем звукового тиску», — коментує Марк Молема, CEO MMсoncept. «Завдяки більш ніж вражаючим характеристикам MAG NX10, ми вважаємо, що знайшли багатофункціональну повнодіапазонну систему, що забезпечує виняткову розбірливість мови — навіть за межами 25 метрів! Таким чином, вся аудиторія на 300+ чоловік, буде чітко чути кожне оголошення. На додаток до всього, система ще й має великий запас по гучності до появи зворотного зв`язку».

 

«Крім унікальних характеристик MAG NX10, однією з найбільш важливих функцій є можливість повороту рупора. Таким чином, корпус системи можна розмістити горизонтально без втрати покриття. А завдяки унікальному способу з`єднання НЧ і ВЧ драйверів, ми отримали виключно рівномірне покриття по всій території», — додає Марк.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook