Новини від компанії «MAG Audio»

Нові продукти MAG на першому фестивалі Precompression Kyiv

 

 

Лінійний масив MAG Wasp і активний plug`n`play комплект MAG VerA L

 

Тут немає глядачів, немає спонсорів, і ще — немає ніяких кордонів. Кордонів для самовираження, спілкування і мистецтва. Така філософія Burning Man — культового фестивалю, який щорічно проходить в пустелі Блек Рок, США, і збирає десятки тисяч творчих і відкритих людей.

Популяризувати ідеї, принципи і цінності світової спільноти бернерів вирішили і в Україні: так 26-го травня пройшов перший в країні фестиваль Precompression Kyiv як офіційний регіональний івент Burning Man.

Територію вільного мистецтва створювали на території ВДНГ (Київ), де одна з локацій була озвучена продуктами MAG Audio — новим комплектом VerA L і лінійним масивом MAG Wasp.

Формат заходу Precompression party — це свого роду «підготовка» до фестивалю. Оскільки для України такий досвід виявився першим, місією івенту стало також поділитися з учасниками культурою і атмосферою Burning Man. Ініціатор заходу — організація «Спільнота Бернерів України» (Uburners), що створена багаторазовими учасниками оригінального фестивалю.

У Precompression party не буває глядачів: всі відвідувачі автоматично стають його учасниками. Ними можуть бути всі — художники, дизайнери, музиканти, лектори і кожен, хто хоче втілити свою ідею в життя або просто провести час з близькими по духу людьми.

Усього на Precompression party розташувалося 11 локацій з різними арт-об`єктами, зонами для перфомансу, відпочинку та інсталяціями. Одна з них була озвучена новими продуктами MAG Audio: активний plug'n'play комплект MAG VerA L, загальною потужністю 4.5 кВт для Dj place, і основна звукова система, представлена лінійним масивом MAG Wasp — 16 модулів MAG Wasp і 4 сабвуфери MAG Sub H28. Пасивні системи були посилені Powersoft X8.

Учасники Precompression Kyiv запевняють: відтворити атмосферу Burning Man — вдалося. І стати частиною, нехай і невеликою, такого унікального і поки нового явища в Україні — досвід безцінний.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»