Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Комора»

«Комора» стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Elation Professional – виробника професійного світлового обладнання

 

 

З радістю повідомляємо, що «Комора» стала офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором компанії Elation Professional – виробника професійного світлового обладнання – та Obsidian Control Systems (світлові контролери) в Україні.

Приладами Elation забезпечено безліч машстабних інсталяцій, театрів, телестудій та концертних майданчиків у Європі. Серед них – освітлення Ейфелевої вежі в Парижі, світовий тур групи Kiss, Mercedes-Platz в Берліні, один з наймасштабніших фестивалів Європі Parookaville, найвища споруда у світі Бурж-Халіфа (Дубай, ОАЕ) та інші об`єкти, з якими ви можете ознайомитися в портфоліо.

Компанія Elation створює інноваційні та конкурентні за ціною і якістю світлові прилади та відеопанелі. В арсеналі Elation – інноваційний найпотужніший рухомий світлодіодний прилад Proteus Maximus, що не має аналогів: світловий потік – 50000 люмен, потужність – 950 Вт, повнорухоме колесо анімації – 360° та інші передові характеристики.

У 2019 році компанія вперше зайшла в Україну, обравши «Комору» як свого ексклюзивного представника. На початку року ми вже представляли світлові консолі Obsidian та програмне забезпечення Onyx, що належить до продуктів компанії Obsidian Control Systems (раніше – Martin Professional).

Уже вкінці серпня очікуємо демо-комплект професійного світлового обладнання Elation, який продемонструємо вам під час презентаційного семінару з представником компанії в середині жовтня (а також в будь-який час у нашому шоурумі).

 

 

Перевагою обладнання Elation є широка лінійка світлових приладів, що покриває всі потреби таких об`єктів як театри, телевізійні студії, малі та великі сцени на відкритому повітрі (широка лінійка передбачає прилади, що мають опцію захисту від атмосферних опадів IP65).

Elation Professional – інноваційна та амбітна компанія, що працює з об`єктами, що потребують нестандартних рішень.

Центральний офіс Elation, якому підпорядковується «Комора», знаходиться в м. Керкраде (Нідерланди). Як і ми, компанія Elation працює на ринку з 1992 року та розширює свою присутність в кожному сегменті ринку світлового обладнання, пристосовуючись до нових потреб та викликів.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах: