Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Компанія AKG представила нові професійні студійні навушники K361 та K371

 

 

Компанія HARMAN Professional Solutions представляє нові професійні студійні навушники AKG – моделі K361 та K371.

Навушники AKG K361 і K371 поєднують звук студійної якості з компактним складаним дизайном, що дозволяє відтворювати професійний звук як у студії, так і в дорозі. Завдяки найкращому у своєму класі частотному відклику, портативності та сучасному дизайну, навушники K361 та K371 долають розрив між професійними і любительськими навушниками для нового покоління творців контенту.

AKG K361 і K371 – це перші професійні навушники AKG, в яких використано нову овальну форму чаші, що одночасно забезпечує комфортне прилягання та покращення частотних характеристик за рахунок покращеного узгодження з геометрією людської голови. Заради підвищення чіткості, деталізації та максимальної акустичної точності звучання обидві моделі оснащені провідними 50-ти міліметровими драйверами та звуковими котушками з чистої міді. Завдяки розширеному робочому діапазону від 15 до 28 000 Гц модель AKG K361 забезпечує чіткі, деталізовані та збалансовані низькі, середні і високі частоти, в той час як мембрани з титановим покриттям моделі K371 надають ще більшу деталізацію із робочим діапазоном від 5 до 40 000 Гц.

Крім того, навушники K371 ретельно налаштовані на криву відклику AKG (AKG Reference Response) – акустичний показник, що вдосконалювався протягом майже десятиліття досліджень. Результат цієї роботи – найточніший, нейтральний звук, відтворюваний навушниками незалежно від того, що слухає їх власник і де був створений цей мікс.

Завдяки міцній конструкції навушники K361 та K371 успішно пройшли складні стрес-тести і готові забезпечити користувачам надійність роботи. Крім того, для додаткової міцності деякі елементи моделі K371 посилені металом. Закрита конструкція навушників забезпечує чудову ізоляцію від зовнішніх шумів, амбушури з піни дозволяють комфортно носити їх тривалий час і зменшують втрату низьких частот під час прослуховування, а регульований обідок гарантує ідеальне регулювання кожного разу.

Чаші навушників обертаються на 90 градусів, а їхня легка вага запобігає швидкій втомі вух навіть під час тривалого прослуховування. До комплекту обох моделей входить захисний мішечок для перенесення навушників та знімні кабелі для підключення їх як до професійного, так і до стандартного обладнання.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook