Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Музичний фестиваль «In The Mix» на 12 000 осіб зазвучав на JBL VTX

 

 

Компанія Soundcheck розмістила лінійні масиви JBL VTX, підсилювачі Crown і процесори Soundcraft для 12 000 глядачів у Mall of Asia Arena в Манілі, Філіпіни. Другий щорічний фестиваль відбувся у Mall of Asia Arena в Манілі. У ньому взяли участь міжнародні виконавці, включаючи 5 Seconds of Summer, DNCE, Two Door Cinema Club, Zara Larsson.

Щоб забезпечити яскраве концертне звучання для 12-тисячної аудиторії, організатор фестивалю, компанія Music Management International, доручила це завдання компанії Soundcheck. Ясність звучання обраного лінійного масиву VTX дозволила спеціалістам Soundcheck адаптуватися до різноманітності композицій виконавців, а її інноваційний легкий дизайн дозволив їм подолати обмеження ваги на місці проведення.

«Ми добре знайомі з цим майданчиком та його проблемами, зокрема, гулом від обшитих склом VIP-секторів на другому рівні, – зазначає Хайме Годінез (Jaime Godinez), власник і головний інженер компанії Soundcheck. – Місце проведення має також вертикальну конструкцію – складається з п’яти рівнів, і всі вони були відкритими під час цього шоу. Для того, щоб забезпечити для аудиторії найкращий звук, ми поклалися на калькулятор лінійних масивів JBL Vertec Line Array Calculator, LAC3 для визначення висоти підрізки, кутів між корпусами і компенсацію розміру масиву, а також використали JBL Performance Manager 2.4 для налаштування системи».

Система, розгорнута на майданчику, включала два основних масиви з 15 елементів VTX V25-II, два масиви з 10 елементів VTX V20 для доповнення, 18 сабвуферів VTX S28, розташованих на підлозі вздовж переднього краю сцени, а також шість колонок VRX932LA-1, що працювали як фронт-філи. Вся система живилася від підсилювачів Crown VRack 4x3500HD. Обробку звуку забезпечив процесор Soundcraft Realtime Rack. Спеціалісти Soundcheck використовували програмне забезпечення JBL Line Array Calculator 3.0 та Performance Manager 2.4 для налаштування, оптимізації та моніторингу всієї системи.

 

 

«Програмне забезпечення Rational Acoustique Smaart, що вбудоване у програмне забезпечення Performance Manager, допомогло нам оптимізувати акустику для повноцінного охоплення, – підкреслює Годінез. – Коли система VTX запрацювала, ми відпустили FOH-персонал, адже інженерам не було необхідності вносити ніяких коректив. Наприкінці дня аудиторія, організатор та виконавці, включаючи FOH-інженера колективу DNCE Брайана Помпа (Brian Pomp), були задоволені результатом – і це дійсно важливо. Система JBL VTX оптимально відпрацювала та подарувала незабутні враження 12-тисячній аудиторії».

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook