Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Світлові прилади Elation Paladin: світлове шоу на 143-метровому водоспаді в італійських Альпах

 

 

Гармонійні елементи світла та води магічно поєдналися на водоспаді Точе біля озера Маджоре в Альпах на півночі Італії (Каската-дель-Точе) під час захоплюючого світлого та музичного шоу. На спеціальній події, що відбулася протягом двох днів, 28 та 29 червня, дизайнер застосував світлодіодні прилади ефектів Elation Paladin, палітра якого допомогла художнику створити захоплюючу візуальну картину одного з найбільших водоспадів у регіоні.

Художник прагнув підібрати водонепроникний світловий прилад, промінь якого міг би впоратися з туманом водоспаду, а також з несприятливими погодними умовами. Представник італійського партнера компанії Elation – фірми Audio Effetti, запропонував Гелілу використати світловий прилад Elation Paladin – універсальний багатофункціональний світлодіодний прилад з високою яскравістю променя, продуктивністю кольору та корпусом зі ступенем захисту IP65.

 

 

 

Захищений від потрапляння води та пилу, світловий прилад Elation Paladin обладнаний 24 світлодіодними RGBW лампами потужністю 40 Вт та зумом від 6 до 32 градусів. Пристрій може гнучко пристосовувати промінь до всіх поверхонь та особливо добре підходить для освітлення предметів, розташованих на дуже великих відстанях. Світлохудожник використав 10 світлових приладів Elation Paladin, встановлених у різних положеннях, щоб освітлити 143-метровий водоспад, що розкинувся у падінні до 60 метрів завширшки. Завдяки синхронізації динамічного світлового шоу з музикою візуальна картина створила особливе враження. Захід відбудеться знову 20 та 21 вересня.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook