Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Complete 12 в коворкінгу «Укрпошта Арт Хаб»

 

 

Нещодавно в київському головпоштампті відкрився «Укрпошта Арт Хаб» — вільний простір, де пропонують комфортні умови для роботи і дозвілля. В коворкінгу можуть розміститися від 60 до 150 чоловік, і для озвучування заходів, які тут нерідко проводяться, був обраний акустичний комплект MAG Complete 12.

Хаб працює в форматі 3-в-1: тут можна орендувати робоче місце на годину, кілька годин або цілий день, а також зробити каву-брейк і перекусити в кафе. Концепція закладу передбачає проведення різних форматів заходів: тематичних лекцій, майстер-класів, семінарів, презентацій, відкриттів виставок та багато іншого.

 

 

Озвучування цих подій довірили MAG Complete 12. Активний комплект складається з двох невеликих сателітів на основі 8" динаміків і одного активного сабвуфера з 12" динаміком.

Загальна потужність акустичної системи становить 1400 Вт, а максимальний звуковий тиск досягає 127 дБ. Такі технічні характеристики повністю підходять для супроводу заходів в гучній зоні коворкінгу. Аби вписатися в інтер'єр «Укрпошта Арт Хаб», MAG Complete 12 був виготовлений в білому кольорі.

Проект виконаний компанією LuxPRO.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook