Новини від компанії «MAG Audio»

MAG Wasp для симфонічного концерту

 

 

Франц Ксавер Моцарт, син Вольфганга Амадея, прожив у Львові 30 років. Тут він написав більшість своїх творів, стояв біля витоків першого в місті музичного товариства, керував хором, виступав з концертами по країні, в тому числі виконуючи твори свого батька.

На честь Франца Ксавера і всієї династії Моцартів в 2017 році за ініціативою Оксани Линів, відомого українського диригента, у Львові був організований міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt. Мета культурного проекту - об`єднання музикантів з усього світу і популяризація творчості та історії сім`ї Моцартів, зокрема, в Україні.

13-23 липня LvivMozArt відбувся вдруге: протягом десяти днів музиканти з різних країн відтворювали епоху Моцарта, віртуозно вплітаючи в неї елементи сучасного мистецтва. Так, наприклад, симфонічний концерт-перфоманс «Mozarts» пройшов в нестандартній локації - будівлі львівського трамвайного депо, і був озвучений лінійним масивом MAG Wasp.

Будівлі старого трамвайного депо - понад 120 років, і вона давно не використовується за призначенням. В рамках LvivMozArt депо перетворилося в одну з локацій фестивалю: на думку організаторів, таке незвичайне місце проведення допоможе привернути увагу молодої аудиторії до події, а значить, і до теми, якій воно присвячене.

 

 

Для роботи в такому специфічному приміщенні був обраний середньоформатний лінійний масив MAG Wasp. Основна портальна система складалася з двох кластерів: по 4 топи MAG Wasp, пасивних систем на основі двох 8`` динаміків, і по 2 сабвуфери MAG Sub H12, на основі 12`` динаміка, на кожну сторону.

Як outfill-системи використовувалися ще 8 модулів MAG Wasp: два кластери по 4 модулі.

 

 

У концерті «Mozarts» взяли участь музиканти міжнародного рівня: трубач Франц Тадлер (Німеччина), кларнетист Андрій Чернов (Росія-Швейцарія), піаністи Андрій Драган (Україна-Швейцарія) і Христина Михайличенко (Україна). Концерт пройшов у супроводі Ukrainian Festival Orchestra, диригент Віталій Алексейонок (Білорусь-Німеччина).

Фестиваль, незважаючи на свою поки що недовгу історію, стає подією міжнародного значення - можливо, саме завдяки незвичайній подачі класичних творів, які звучать як задумано навіть в настільки нетривіальній локації.

Технічне забезпечення: Artmax Engineering.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»