Новини від компанії «MAG Audio»

Системи MAG Audio для концерту MONATIK в Dali Park

 

 

Співак, танцюрист, хореограф, композитор — це все про молодого виконавця MONATIK, який за правом займає одне з центральних місць на українській сцені. Його черговий концерт недавно пройшов в київському нічному клубі Dali Park і був повністю озвучений акустичними системами MAG Audio.

Портальна система на майданчику включає 8 модулів MAG Wave 10, по 4 в кожному кластері. MAG Wave 10 - елемент лінійного масиву на основі двох 10`` динаміків власного виробництва; це пасивна акустична система номінальною потужністю 900 W, яка забезпечує звуковий тиск 134 дБ і має горизонтальний кут розкриття в 110 градусів.

На концерті також працювали 8 сабвуферів MAG Wave Sub 18: пасивні системи гібридної конструкції, зібрані на основі 18`` динаміка.

На сцені розташувалися 4 сценічних монітора MAG Focus 15 — пасивні системи на основі 15-дюймового коаксіального НЧ-динаміка. Завдяки тому, що конструкція моніторів передбачає можливість встановлення на стійку, дві активних системи MAG Focus 15A використовувалися як side-fill`и.

Однією з особливостей серії Focus є модель MAG Focus Sub — спеціальний моніторний сабвуфер, завдяки якому можна створити потужний комплект для ударника. Саме такий був встановлений і на концерті: монітор MAG Focus 15 і сабвуфер MAG Focus Sub забезпечували чистий звук і необхідну низькочастотну підтримку.

Технічне забезпечення заходу: Grande Rent.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»