Новини від компанії «MAG Audio»

Українська компанія MAG Audio представила революційне рішення для озвучення заходів будь-якого масштабу

 

 

6 вересня, НСК «Олімпійський» – український виробник професійних акустичних систем MAG Audio презентував революційне рішення для озвучування майданчиків будь-якого розміру і формату – MAG MUST.

Завдяки рішенню MAG MUST (Multiple Uniform Sound Technology), за допомогою звукового обладнання одного формату можна озвучити захід як в барі, так і на стадіоні. При цьому, система MAG MUST, яка побудована на основі компактного лінійного масиву MAG WASP, здатна створити безпрецедентно рівномірне звукове покриття на всій території заходу.

Олексій Ходченко, системний інженер MAG Audio: «У нас в компанії був план створити по-справжньому універсальну систему озвучення, яка б могла застосовуватися для будь-якого приміщення незалежно від розміру. Завдяки унікальним можливостям масштабування, ця технологія здатна перевернути уявлення про використання лінійних масивів».

 

 

На презентації також був присутній експерт реєстру книги рекордів України, який зареєстрував рекорд зі створення «мінімальної різниці звукового тиску на одній локації».

Віталій Зорян: «Максимальні відхилення були +/- 2 ДБ, хоча стандартом озвучування таких просторів вважається +/- 6 ДБ. Таких показників в історії озвучення концертів ще не було. Звук приголомшливий, до мурашок».

На презентації були присутні топ-менеджери українських і зарубіжних компаній по організації заходів і концертів, дистриб`ютори, інтегратори, а також представники ЗМІ та міської влади. Зокрема, на презентації були присутні Ірина Горова, Антон Тараненко, Максим Радуцький, Артем Гагарін, Сергій Перцев, Віталій Писаренко, Fabrizio Bolzoni і багато інших почесних гостей.

 

 

MAG Audioнайбільший у Східній Європі виробник професійних акустичних систем. Компанія отримала всесвітнє визнання в сфері озвучування кінотеатрів. Одним із ключових досягнень є озвучений українською технікою кінозал Sphera в Афінах, який отримав премію як кращий кінозал світу 2018 року. Продукція MAG Audio представлена в більш ніж 120 країнах.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»