Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Компанія Obsidian представила світловий контролер NX 4 з системою піксельної композиції DYLOS

 

 

Компанія Obsidian Control Systems представила світловий контролер NX 4 з системою піксельної композиції DYLOS на виставці дизайну LDI 2019 (Лас-Вегас).

Контролер NX 4 – на сьогодні найновіша консоль управління освітленням на базі ONYX.

DYLOS

Obsidian Control Systems пропонує систему піксельної композиції DYLOS у кожній консолі NX 4. DYLOS – це піксельний композитор, що надає великий вибір інструментів для створення динамічної анімації, генерування контенту та відтворення медіа.Піксельний композитор DYLOS інтегрується в існуючу систему.

ONYX

Контролер NX 4, як і всі інші консолі Obsidian, працює з програмним забезпеченням для управління світлом ONYX. ONYX – це потужна та інтуїтивна платформа для керування світлом, призначена як для апаратних консолей, так і для ПК. ONYX – це ребрендинг платформи M-Series, яка добре зарекомендувала себе на ринку ONYX створений і призначений для використання з усім новим обладнанням Obsidian та існуючим обладнанням M-Series. Ексклюзивним дистриб’ютором продукції Obsidian Control Systems по всьому світу є компанія Elation Professional.

Продукти Obsidian Control Systems представлені у кількох розмірах (NX2, NX4, NX6), очікуємо на розширення модельного ряду, який був би пристосований до потреб українського ринку.

В Україні офіційним та ексклюзивним представником компанії Elation Professional та Obsidian Control Systems є компанія «Комора».

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook