Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Корпорація HARMAN Professional Solutions представила еліпсоїдні світлодіодні прилади Martin ELP

 

 

Нові світлові прилади Martin ELP WW (Warm White – теплий білий) та Martin ELP CL (Color – кольоровий) пропонують покращену оптичну і кольорову передачу, найвищу в своєму класі потужність та зручність у використанні.

 

 

Світлові прилади Martin ELP представлені у двох варіантах: модель ELP WW пропонує найкращу на ринку світлопередачу та яскравість, а модель ELP CL забезпечує багаті, насичені кольори і найвищу у своєму класі потужність. Світлові прилади серії ELP втілюють передові досягнення у сфері функціональності світлового обладнання, серед яких високоефективний регулятор фокусу та опція швидкого фокусування, що дозволяє світловому приладу сфокусуватися без необхідності передавати дані.

Крім того, пристрої ELP пропонують 16-бітне затемнення з чотирма шаблонами на вибір і 26 пресетів кольору, що відповідають стандартним кольоровим фільтрам. Світлові прилади ELP можна налаштувати на використання з оптичними тубусами Martin з 19-, 26-, 36- і 50-градусним кутом променя. Аналогічно, їх можна сконфігурувати на роботу з оптичними тубусами інших виробників. Світлові прилади ELP сумісні з широким асортиментом аксесуарів, включаючи фільтри і гобо, забезпечуючи таким чином виключну гнучкість у створенні світлового дизайну та управлінні ресурсами.

Завдяки оптичним системам, розробленим у Данії командою MAC Encore, світлові прилади ELP слугують для досягнення максимальної ефективності і забезпечення рівномірного поля освітлення для плавного змішування променів різних світлових приладів. Пристрої ELP WW генерують 7000 люменів вихідної потужності світлового потоку і володіють найкращим на ринку індексом передавання кольору (CRI) – 97 одиниць при кольоровій температурі 3000 K для достовірного освітлення будь-якої поверхні.

Модель ELP CL пропонує 6 900 люменів вихідної потужності світлового потоку та 85 одиниць індексу передавання кольору у режимі найвищої продуктивності, або 5 900 люменів світлового потоку і 90 одиниць CRI у режимі найвищої якості. Кольорова температура приладу складає 6000 K (холодний білий). Обидві моделі працюють без мерехтіння, створюючи послідовне освітлення в кадрі і за кадром.

Інноваційний регулятор фокусу забезпечує деталізоване управління і дозволяє миттєво зафіксувати фокус у бажаній точці. Новаторська функція швидкого фокусування «розганяє» пристрій до максимальної потужності за 60 секунд – і для цього достатньо лише утримати кнопку «Enter» протягом 5 секунд. Ця функція дозволяє користувачам фокусувати пристрій в ході налаштування без необхідності передачі даних. При використанні оптичних тубусів Martin, світлокорекція прибирає нетипові синій і коричневий ореоли. Ручки нахилу розміщуються в стороні від моторизованих шторок для швидкого і легкого регулювання положення пристрою.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook