Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Відреставрований історичний центр Франкфурта був відкритий світловим шоу дронів та рухомих голів Elation Proteus Hybrid

 

 

До 1944 року старе місто Франкфурта було одним з найкрасивіших та найбільших середньовічних дерев’яно-цегляних середмість Німеччини. Відновлений у колишній красі, архітектурний скарб був відкритий культурною програмою, яка включала унікальне нічне шоу безпілотників у супроводі світлових ефектів від рухомих голів Elation Proteus Hybrid.

 

 

Родзинкою святкування стала вражаюча світлова постановка, під час якої безпілотники окреслювали у повітрі кольорові фігури на тлі нічного франкфуртського неба в супроводі світлового шоу над річкою Майн.

 

 

Дуже швидко учасники проекту усвідомили необхідність використання всепогодних світлових приладів. «Ми потребували світловий прилад зі ступенем захисту IP, який поєднував би у собі найкращі характеристики променя з найбільш простим і надійним дизайном», – пояснює Томас Гігеріх, керуючий директор компанії bright!.

 

 

Світлове шоу на основі використання рухомих голів Elation Proteus Hybrid було створене для підтримки шоу безпілотників над рікою Майн для додаткового візуального ефекту.

Команда bright! розмістила 88 рухомих голів Proteus Hybrids, що працювали в якості потужних світлових променів, на обох берегах ріки – по 44 прилади на кожен берег, з чотирнадцятьма 15 Вт світлодіодними прожекторами, розташованими у наземному положенні підсвічування. «Світлові пристрої Proteus Hybrid показали себе абсолютно переконливо. Величезна продуктивність цих приладів у поєднанні з надійністю робить їх ідеальним вибором для будь-яких вимогливих подій під відкритим небом», – підсумовує Томас Гігеріх.

elationlighting.eu

Фото: Ральф Ларман

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook