Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Martin Professional освітлює всесвітній тур Андре Ріє з Оркестром Йоганна Штрауса

 

 

Всесвітньо відомий скрипаль і диригент Андре Ріє, знаменитий своїми успішними світовими турами, разом з Оркестром Йогана Штрауса протягом року дає виступи на понад 100 концертних майданчиках. Кожен такий тур має велике охоплення аудиторії. Це означає, що освітлення кожної програми повинно бути багатозадачним: створювати хороше освітлення як для кадру, так і для живої публіки.

Важлива вимога до турового освітлення виступів Андре Ріє – це максимальна компактність, портативність та мала вага обладнання для швидкого розгортання і згортання від шоу до шоу. Велика кількість виконавців в оркестрі потребує освітлення з рівномірним полем і динамічними ефектами для підкреслення певних моментів виступу.

Для досягнення цих цілей Моріс Вербік, дизайнер освітлення у команді Андре Ріє, використовує світлові прилади MAC Encore Performance CLD та MAC Aura від Martin. Комплект повністю складається зі світлодіодних рухомих голів.

 

 

Світлові прилади Martin MAC Encore CLD – ключове освітлення оркестру. Прилади пропонують найкраще у своєму класі співвідношення розміру / ваги / продуктивності. Вони прикріплюються до збірних деталей комплекту, спрощуючи швидке розгортання/згортання між виступами. Прогресивне змішування кольорів підходить для освітлення оркестру, а робота світлового приладу без мерехтіння гарантує для камер кадр високої якості.

Для підсвічування оркестру Вербік створив п`ять комплектів, кожен з яких складається з 16 світлових приладів MAC Aura. Кожен комплект розміщується на колесах і завдяки компактній конструкції та малій вазі MAC Aura їх можна перевозити як одне ціле у вантажному автомобілі.

 

 

Яскраві MAC Aura XB використовуються як бічне освітлення, розміщене на верхньому та нижньому рівнях по обох краях сцени. Вони дають 6000 люменів світлового потоку і мають велику швидкість переміщення променя. Для проведення заходів на відкритому повітрі, таких як щорічні літні концерти Андре Ріє у Маастрихті, Нідерланди, дизайнер використовує світлові прилади MAC Quantum Wash, які дають чудовий баланс між кольоровим та білим променями. Такі функції як плавне змішування кольорів CMY дозволяють підсвічувати великі області оркестру, сцени та навколишніх будівель кольором, створюючи відповідну атмосферу для живої публіки та якісну картинку у кадрі.

«Щороку тур стає все кращим і кращим, – ділився враженнями Вербік. – Особисто я вважаю наш туровий комплект світлового обладнання ідеальним. У мене в розпорядженні є ідеальні продукти і найшвидший, найтихіший і найбільш гнучкий комплект турового світла. Я дуже задоволений цим».

Дизайнер додав, що технічна команда, яка працює над розгортанням і згортанням обладнання, теж дійсно задоволена цим комплектом, оскільки всі прилади розміщені на колесах, а MAC Encore – легкий.

 

 

Якість освітлювальних приладів означає, що всі елементи сцени можуть бути освітлені з однаковою інтенсивністю та яскравістю, тому весь виступ цілком може бути охоплений камерами.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook