Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

Charity Weekend: системи MAG Audio на двох сценах фестивалю

 

 

В кінці літа на «Арт-завод Платформа» відбувся третій спортивно-музичний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросініною». Дві сцени, де проходили шоу-програми, виступи артистів, розіграші призів і тренування, були обладнані акустичними системами MAG Audio.

Головна місія заходу — збір коштів на придбання інноваційного рентген-апарату в Інститут акушерства і гінекології. Ініціативу Єфросініної підтримали багато українських виконавців: Michelle Andrade, Tayanna і NK (Настя Каменських), а хедлайнером фестивалю став MONATIK. На головній сцені в якості основної звукової системи був встановлений MAG Wave 10 — 2 підвіси по 8 модулів. За низькочастотну підтримку на майданчику відповідали 16 сабвуферів MAG Wave Sub 18.

Для посилення використовувалися продукти Powersoft.

Side-fill системи на головній сцені представили 2 модулі MAG Fly 6 в комплекті з 2 сабвуферами MAG Fly Sub 15. Ще 2 акустичні системи MAG Fly 6 працювали як front-fill. MAG Fly 6 — активний модуль фіксованого масиву на основі чотирьох 6" НЧ-динаміків, який гарантує потужність до 1050 Вт, що робить його автономним рішенням для різних застосувань.

Основна звукова система на другій сцені була представлена 4 х MAG Fly 6 і 4 сабвуферами MAG Fly Sub 15.

Фестиваль відвідали понад 10 тисяч гостей, що дозволило спільними зусиллями зібрати більшу частину потрібної суми.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook