Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «MAG Audio»

Klippel QC для підвищення контролю якості продукції MAG Audio

 

 

Перебуваючи на шляху постійного технологічного та якісного розвитку, MAG Audio продовжує впроваджувати нові прогресивні технології для контролю продукції, що випускається. Одним з нещодавніх нововведень є Klippel QC — комплекс вихідної перевірки динамічних головок і високочастотних драйверів від німецького виробника Klippel.

Компанія Klippel — лідер інновацій в сфері вимірювального обладнання для контролю якості електродинамічних перетворювачів і аудіосистем. Її технології не мають аналогів, і це — результат більше 30 років фундаментальних досліджень, які дозволили отримати більш точні моделі гучномовців, мікрогучномовців і навушників як для малих, так і для великих рівнів сигналу. Ці дослідження виявили основні причини спотворень і дали практичні можливості для поліпшень в проектуванні і виробництві гучномовців. Компанія була заснована в Дрездені професором Вольфгангом Кліппелем в 1997 році.

 

 

Система перевірки Klippel QC призначена як для вихідної перевірки на складальних лініях, так і для контролю параметрів перших партій нової продукції. Klippel QC здатна не тільки виявляти дефектні екземпляри навіть у випадках, коли симптоми не чутні в шумних умовах реального виробництва, а й допомогти з головною метою — підвищити ефективність виробничої лінії. Контроль вихідних параметрів дає важливу інформацію про корінні причини відмов і дозволяє усунути проблему якомога швидше.

Інженер акустичних систем MAG Audio Іван Кузьменко, який відповідає за контроль акустичних параметрів, так прокоментував нововведення:

 

 

Нова система Klippel QC — дуже важливий крок для нас, оскільки дозволяє підвищити ефективність наших виробничих ліній, і в той же час знизити ймовірність збою готової продукції у наших клієнтів.

Великі вимірювальні можливості, що надаються Klippel QC, І. Кузьменко розглядає не тільки як засіб вихідного контролю, а й як інструмент постійного поліпшення продукції, що випускається:

 

 

Klippel QC дозволяє вимірювати найважливіші параметри: частотну характеристику, криву імпедансу, параметри Тіля-Смолла для кожного виробу, що випускається. Це залишає для нас абсолютно неоціненну статистику параметрів, яку ми можемо використовувати для внесення поліпшень в існуючі вироби і враховувати при розробці нових.

Більш детальна інформація про систему Klippel QC доступна на офіційній сторінці www.klippel.de.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»

 

 

«Mag Audio» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook