Новини від компанії «Реал мюзік»

Рокери Evanescence взяли із собою в тур «Synthesis Live Tour» консоль Hog 4

 

 

Художник зі світла Марті Постма (Marty Postma) з нью-йоркської компанії Retinal Resonance використовує консоль Hog 4 у турне «Synthesis Live tour» по Північній Америці. Постма працював художником зі світла для цього турне до кінця 2017 року. На початку 2018-го він звернувся до Діна Хардимана (Dan Hardiman) і запропонував йому зайнятися туром по Австралії у лютому, з наступними виступами в Європі й Великобританії.

 

 

Марти Постма (Marty Postma)

 

Враховуючи самі божевільні погодні умови, кругляки європейських доріг, а також непередбачуваність фестивалів, Постма вирішив, що саме консоль Hog 4 здатна впоратися з усіма викликами.

«Вона була в екстремальних холоді й жарі. Я управляв консоллю при близько нульових температурах, і вона витримала. Не було ніяких проблем. Протягом трьох турів по Південній Америці надійність і міцність залишалися незмінно неперевершеними.

Функція Change Fixture – найбільш потужна. Завдяки їй, на цій консолі я можу за 6 хвилин зробити те, що звичайно займає 6 годин. Система відображення пікселів/плотів, яка була реалізована за останні пару років, вплинула на мій підхід до програмування» (High End Systems були першими, хто сполучив pixel mapping і plot в одну функцію, щоб зробити програмування більш ефективним).

 

 

Ден Хардіман (Dan Hardiman)

 

Хардіман і його партнер Дейв Фермер мають чотири Road Hog 4 і пари систем Hog4PC + Wing для перельотів. «Це єдина консоль, яку я використовую протягом останніх декількох років, усі мої поточні проекти управляються з неї. Я люблю цю консоль!»

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»