Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Комора»

Консолі Soundcraft Vi інсталювали в концертному залі The Birchmere у США

 

 

Заснований у 1966 році, The Birchmere – це майданчик світового класу, що здатний розмістити 1500 глядачів у концертному залі і 500 глядачів у театральному залі.

Сцена The Birchmere приймає протягом року понад 300 виступів всесвітньо відомих артистів, таких як Лайл Ловетт, Рікі Скаггс, Тревіс Трітт та ін. Для забезпечення більшої оптимізації робочого процесу під час розгортання професійних турових шоу, адміністрація The Birchmere вирішила оновити аналогові консолі на обох своїх сценах сучасними цифровими мікшерними пультами.

Спеціалісти обрали чотири цифрові консолі Soundcraft від HARMAN: два пульти Vi3000 та два пульти Vi2000.

«Дуже багато звукорежисерів із турових команд більше не хотіли працювати на аналогових консолях, – розповідає Тім Кідвелл, консультант зі звукового обладнання The Birchmere. – Дехто почав скаржитися на вимушену необхідність їх використання, тож ми зрозуміли, що прийшов час здійснити оновлення. Я став справжнім шанувальником консолей серії Vi від моменту їх виходу. Я почав використовувати їх під час турів, і мене вразила не лише якість їхнього звуку, але й зручність інтерфейсу, яка перевершує безліч відомих консолей на сучасному ринку. Навчальна крива – це швидкий і простий інтерфейс для кожного, хто переходить на цифровий пульт після аналогового. Це дуже зручна консоль».

 

 

Тім обрав цифрові консолі Vi3000 для FOH-позиції та моніторингу в концертному залі за їх ефективно розроблену робочу поверхню та сенсорний інтерфейс Vistonics II™. Vi3000 – єдина консоль у своєму класі, яка може використовуватись двома звукорежисерами одночасно. Ця особливість дозволяє постійному FOH-інженеру швидко та легко допомагати туровим звукорежисерам.

Мікшерні пульти Vi2000 були розташовані у FOH-позиції та для моніторингу в театральному залі. Ця модель була обрана за універсальність варіантів маршрутизації та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Консолі Vi2000 поєднують унікальну робочу поверхню на базі сенсорного інтерфейсу Vistonics з сигнальним процесором Soundcraft® SpiderCore. Консоль Vi2000 містить ряд корисних інструментів, які дозволяють зекономити час. Серед них, автоматичне міксування мікрофонного сигналу vMIX, динамічний еквалайзер BSS DPR901ii та ефекти Lexicon.

«Вбудовані ефекти Lexicon – один з моїх улюблених додатків у консолях серії Vi, – розповідає Джастін. – Вони дуже приємні і теплі. Це одні з найкращих ефектів серед тих, з якими мені доводилося працювати».

 

Інформацію надала компанія «Комора»