Новини від компанії «Комора»

Рішення на базі обладнання Harman Professional: стадіон NBA у США

 

 

Інсталятори обладнали звуковими та світловими системами від Harman Professional новозбудовану арену баскетбольного клубу Milwaukee BucksFiserv Forum.

Відкритий у серпні 2018 року, Fiserv Forum – це арена площею 218 000 квадратних метрів, побудована на заміну старому спортивному центру BMO Harris Bradley Center в якості домашнього поля баскетбольної команди Milwaukee Bucks. Цей майданчик вміщує до 18 000 уболівальників і містить 34 апартаменти і 3 клуби, а її будівництво обійшлося у 524 мільйони доларів.

 

 

Крім спортивних подій NBA тут також відбуваються концерти відомих музичних колективів: від KISS до Mumford and Sons, а також арена приймає міжнародні тури такі як шоу Cirque de Soleil і Monster Jam.

Більша частина емоційних вражень на Fiserv Forum походить від динамічного театрального освітлення, яке створюють яскраві дисплеї під час концертів та шоу. Основними освітлювальними приладами стадіону є 12 пристроїв Martin MAC Viper AirFX, які забезпечують широкий спектр ефектів з кількома колесами гобо і яскравим змішуванням кольорів CMY. Світлові прилади Viper володіють функцією м`якого розмиття кольору, що збільшує їхню універсальність.

 

 

8 світлових приладів Martin MAC Axiom – це гібридні прилади, що доповнюють пристрої Viper, даючи високу інтенсивність променів і точкове освітлення з діапазоном масштабування від 2 до 44°. Чотири світлодіодних стробоскопи Atomic 3000, встановлені на кутах арени, створюють яскраві, пульсуючі ефекти мерехтіння на полі.

Звукова система стадіону Fiserv Forum – це повністю інтегрована мережа звукових рішень від HARMAN. Основні комплекти, підвішені над центральним табло, складаються з більш ніж 90 елементів лінійного масиву JBL VTX V20, роботу яких доповнюють сабвуфери ASB6128V. Використання спеціалізованих акустичних систем JBL, серед яких: ультра-сфокусована акустична система AM5212, компактна модель AC15 та модель AC28/26 з широким акустичним охопленням для додаткового акустичного покриття у зонах, які залишилися неохопленими основним звуковим комплектом. Для загального розповсюдження звуку в по всій площі стадіону спеціалісти використали стельові та підвісні акустичні системи JBL серії Control.

Потужність аудіосистеми забезпечили підсилювачі Crown DCi. Технологія BLU Link дозволяє підсилювачам зв`язуватися з сигнальними процесорами BSS, які передають сигнал по всій системі гнучкою цифровою архітектурою.

 

Інформацію надала компанія «Комора»