Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Arturia MicroLab

 

 

MicroLab – це невеликий, розумний 25-клавішний контролер, який закриває будь-які питання. Він створений і для початківця, який лише почав займатися музикою, і для гітариста, якому потрібно просто записати кілька нот акомпанементу, і для напівпрофесіонала, якому потрібний компактний, але якісний MIDI-контролер.

MicroLab буде постачатися з фірмовим ПЗ Analog Lab Lite разом з більш ніж 600 пресетами з V-Collection. Також в комплект включені Bitwig 8-TRACK і UVI Grand Piano; так що це не просто надійний і доступний контролер, а мега набір, який дозволяє творити музику! З вражаючим успіхом Arturia в цій категорії (загалом продано більше 100000 Slim-Keys™ контролерів) немає жодних сумнівів, що MicroLab швидко стане бестселером!

Розкрийте потенціал свого ПЗ

Хочете отримати доступ до музичного програмного забезпечення? MicroLab дає вам миттєвий, ефективний контроль, дозволяючи вам грати на всіх ваших програмних синтезаторах і віртуальних інструментах де завгодно і коли завгодно.

Високоякісна клавіатура

На відміну від інших контролерів з міні-клавішами, Вам точно сподобається грати на MicroLab. Він оснащений тієї ж клавіатурою, що і відзначена нагородами MiniLab MKII, дуже зручною і чутливою до швидкості натискання.

Інтелектуальне керування

Маючи в своєму розпорядженні всього 4 кнопки і 2 сенсорні стрічки, MicroLab як і раніше забезпечує вражаючий рівень керування. Застосовуйте сустейн за допомогою кнопки, грайте акорди однією нотою, пресети свайпом і вибирайте натисканням.

Самодостатній

Нікому не подобаються звисаючі кабелі, тому MicroLab оснащений спеціальним поглибленням для кабелю, щоб залишати Ваше обладнання в чистоті, а також полегшити зберігання і транспортування.

Розміщуйте де завгодно

Порт USB знаходиться в спеціальному поглибленні, завдяки чому Вам не будуть заважати кабелі, які стирчать. Використовуйте MicroLab в будь-якій обстановці: притисніть його до свого ноутбука, використовуйте його поруч з іншим обладнанням – жодного безладу, жодної метушні.

Спалах кольору

Прорезинений корпус MicroLab створений не тільки для краси, він так само захищає Ваш контролер при транспортуванні і дозволяє ергономічно зберігати USB-кабель.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»