Новини від компанії «MAG Audio»

Системи MAG Audio на Atlas Weekend 2019

 

 

У Києві завершився найбільший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend 2019, який проходив з 9 по 14 липня на ВДНГ.

Фестиваль був заснований в 2015 році з метою розвитку фестивальної культури в Україні. Його організатором стало івент агентство PMK Event Agency. У перший рік існування фестивалю його відвідало близько 20 тисяч осіб, а до 2019 року Atlas Weekend став наймасштабнішою фестивальною подією країни з рекордною кількістю відвідувачів – 538 тисяч осіб.

Під час популярного 6-денного фестивалю виступили The Chainsmokers, Black Eyed Peas, Liam Gallagher, Michael Kiwanuka, UNKLE, The Hardkiss, The Subways, MOZGI, Onuka, O.Torvald, Alekseev і багато інших відомих виконавці.

Не обійшлося на фестивалі і без MAG Audio. Одна зі сцен – Night Stage Central – була обладнана нашими звуковими системами.

 

 

По 16 модулів MAG Wasp було розміщено з кожного боку сцени. Ще 4 модулі встановили попереду, щоб забезпечити хороший звук публіці під сценою.

До того ж з метою низькочастотної підтримки лінійного масиву MAG WASP по обидва боки від сцени було підвішено по 8 сабвуферів MAG Sub H12. А щоб забезпечити звук на максимально великій відстані було задіяно 24 суперпотужних гібридних сабвуфера MAG Sub H28.

Було також встановлено 7 сценічних моніторів MAG Focus 15. Як простріли були використані 6 модулів MAG Wasp і 4 MAG Sub H12. Все разом це забезпечило максимально сфокусоване звукове покриття і чистоту відтворення.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»