Новини від компанії «MAG Audio»

Інсталяція MAG Wave 10 в Палаці Культури в Мінську

 

 

Будівлі Мінського міського Палацу Культури, яка нещодавно відкрився після реставрації, більше 50 років. Оновлення вимагало багато що: від фасаду будівлі до інтер'єру хореографічних та концертних залів. Серед ключових вимог до реновації — нова звукова система, яка буде відповідати сучасним стандартам і справлятися з різноманітними форматами заходів, які проводяться в Палаці Культури. І для вирішення поставленого завдання були обрані акустичні системи MAG Audio.

 

 

У новому Палаці Культури два зали - на 660 і 180 глядацьких місць - і для кожного із залів була підібрана конфігурація відповідно до розмірів і акустичних властивостей приміщення.

Основна портальна система в великому залі складається з 7 модулів лінійного масиву MAG Wave 10 і 6 сабвуферів MAG Wave Sub 18 на кожну сторону. Конфігурацією також передбачені фронт-філи — 4 активні системи MAG Z 100A і сайд-філи — 2 x MAG MD 405 і 2 x MAG MD 902B.

Мониторная лінія представлена пасивними системами серії Focus: 6 x MAG Focus 12 і 6 x MAG Focus 15. Вся звукова система посилена продуктами Powersoft.

 

 

Малий зал для глядачів озвучує активний комплект MAG Fly 6: 3 топи MAG Fly 6 і 3 сабвуфери MAG Fly Sub 15 на сторону. Для комфорту виконавців на сцені встановлено 4 активних монітори MAG Focus 15A.

Зараз оновлений Палац Культури - один із найсучасніших майданчиків в Мінську, де проводяться концерти і заходи міського та державного масштабу.

 

Інформацію надала компанія «MAG Audio»