Романтичні круїзи по Дніпру на стильному лайнері Silver Wave

 

 

Романтичні круїзи по Дніпру на стильному лайнері Silver Wave з кращою професійною апаратурою від компанії LuxPRO – акустичні системи MAGAudio, найкраща караоке система StudioEvolution, світлодіодна диско підлога і освітлення Color Imagination, сучасна система фонового озвучування і багато всього ще цікавого чекає вас!

Як же це було?

Робота над проектом розпочалася з нуля, з моменту розробки судна на верфі. За технічним завданням що було поставлено перед компанією необхідно було обладнати судно найсучаснішою професійною світло-звуковою апаратурою.

Звукова апаратура складалася з трансляційного обладнання яке застосовувалася в залі ресторану та караоке залу для забезпечення легкого лаунжу. Для цього завдання відмінно підійшла італійська стельова акустика FBT CSL 520TIC і два підсилювача потужності FBT MPA5120 і FBT AC MPA5030. Друга частина звукового обладнання складалася з високоякісних акустичних систем від українського виробника фірми MAG. В караоке залі застосована акустична система COMPLETE 12 і дві колонки AiR-61. На верхній палубі пасивні акустичні системи дві Е 205, два сабвуфери E 118B і чотири АС AiR-61.

Світлове обладнання розміщено в караоке залі і на верхній палубі. В караоке залі встановлено дзеркальна півсфера і два RGB пінспота, управління якими здійснюється за допомогою ДМХ пульта. Також в цьому залі крім двох телевізорів, встановлений проектор і великий екран для караоке системи. На верхній палубі розміщено основне LED обладнання, це чотири світлодіодні голови WASH і чотири світлодіодні голови SPOT, два світлових прибора SWARM5FX і звичайно світлодіодна підлога.

Фінальний акордом була настройка звукового обладнання та програмування світлових сцен.

 

 

Запрошуємо всіх на елітний відпочинок по мальовничому Києву на лайнері Silver Wave – нам є, чим вас здивувати!

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»