Компанія LuxPRO репрезентує нові шоу світлодіодні моделі від Color Imagination

 

 

Ви цікавитеся новинками професійного світлового обладнання? Компанія LuxPRO представляє найновіші і актуальні пропозиції, які стоять Вашої уваги. Новинки світлових статичних та рухомих прожекторів будуть ідеальним рішенням як для бізнес-центру, так і професійній студії, де відбувається гра акторів. Сідайте зручніше і ми починаємо!

Color Imagination це ексклюзивний бренд компанії LuxPRO. З усіма новинками про які піде мова ви можете не тільки ознайомитися на сайті компанії за посиланням нижче а й подивитися на їх роботу в нашому шоу-румі в місті Києві або замовити демонстрацію в своєму закладі.

Тож почнемо.

Новинка в LuxPro №1:
Світлова голова Minibeam 150 Pro Si-164В

 

 

Цей прилад розроблений спеціально для великих заходів: концерти, телепередачі, дорожні шоу, клуби і т.д. Дана модель виконана в абсолютно новому дизайні від компанії Color Imagination. Корпус з надлегких матеріалів, компактний розмір, який рухається промінь проектора, якісна світлопередача і достатнє поле покриття - все це певні плюси даного агрегату. Minibeam 150 Pro обладнаний:

  • Статичним колесом гобо, яке дозволяє з легкістю прокручувати світлову голову.
  • Колірним колесом, ідеально передає проектуються кольору.
  • 3 форматами призматичних ефектів.
  • Лінійним моторизованим фокусом.
  • Фільтром морозу.
  • Лінійним диммером від 0 до 100%.
  • Стробом зі змінною швидкістю.

Завдяки впровадженню потужної лампи Osram Sirius 132W, дана модель може створювати надтонкий світловий промінь, який, до того ж, має низьке споживання. Термін служби - до 6000 годин активної роботи.

Новинка в LuxPro №2:
Світлодіодний прожектор LED SI-077C LEDPAR 2418

 

 

Даний прожектор відрізняється від інших моделей високою потужністю. До його переваг відносять:

  • Дуже якісне і ефектне змішування кольорів.
  • Безшумний тип управління.
  • Відсутність мерехтінь в роботі.

Кожен світильник прожектора обладнаний спеціальними макросами і програмним забезпеченням. Алюмінієва система створює оригінальний і практичний дизайн, який виглядає досить по професійному. Такий світлодіодний прожектор буде оптимальний для великих концертів, телевізійних студій, фестивалів під відкритим небом, освітлення архітектурних комплексів.

Новинка в LuxPro №3:
Світлодіодний прожектор Si-045А LED PАR 180F

 

 

Даний прожектор також, як і описана вище модель, володіє бездоганним змішуванням кольором, безшумною роботою без мерехтінь. Алюмінієва система радіатора інтегрована з оптичним дизайном, тому такий прожектор буде вдалий як для великомасштабного концерту, так і архітектурного освітлення, телевізійного шоу і т.д. Внутрішні програми і макроси спрощують роботу даного пристрою.

Новинка в LuxPro №4:
Світлодіодний прожектор Si-045В LED PАR 240F

 

 

Такий світлодіодний прожектор зовні нагадує космічну установку з множинами ламп. Крім своєї компактності і рухливості, прилад має надміцний алюмінієвий корпус, який гарантує його довговічність. Високий ступінь захисту від перегріву, бездоганна передача кольору і здатність працювати від низьких до високих температур повітря - все це робить LED PАR 240 F зразком продуктивності. Його робочих показників буде цілком достатньо, щоб проводити великі виставки, телешоу, концерти, заходи в навчальних, бізнес закладах і т.д.

Новинка в LuxPro №5:
Світлодіодна LED голова SI-132А Minizoom 715F

 

 

Дуже компактний, мініатюрний і, в той же час, дуже функціональний - все це говорить про дану модель. Прилад має сім потужних світлодіодів по 15 Вт, електронний стробоскоп, а також він може управлятися індивідуально. Наявність лінійного зуму від 8 до 62 градусів дозволяє світлодіодним голові працювати під незвичайним кутом. Дану модель освітлювальної техніки прийнято використовувати для не сильно тривалих заходів. Його активно встановлюють в телевізійних студіях, на шоу, концертах, на дискотеках в клубах, для відеопродукції та інших коротко- і середніх по часу заходів.

Новинка в LuxPro №6:
Світлодіодна LED голова Dotzoom SI-166

 

 

Бажаєте забезпечити сцену і сам захід ефективної динамічної функцією? Дана модель здатна виконувати нескінченну кількість безперервних рухів. Тільки уявіть, наскільки вдало буде виглядати виступ з таким агрегатом. Буквально єдине джерело світла з порівняно невеликою потужністю в 6 Вт через передній скляний об'єктив здатний передати гру світла. Унікальна технологія Flower Effect дозволяє створити різкі сплески світлових хвиль в різних кольорах. Рівномірний розподіл, змішування кольорів дозволяє створити оригінальні ефекти.

Новинка в LuxPro №7:
Світлодіодна LED голова Minispot 90 SI-123

 

 

Висока інтенсивність і ефективність - ось що можна сказати в двох словах про даний агрегаті. Він обладнаний потужним світлодіодом 90 Вт, що дозволяє йому виробляти якісну світлопередачу через спеціальну оптику. Прилад здатний виконувати як спокійні, так і швидкі рухи. Наявність великої кількості професійних характеристик і доповнень дозволяє використовувати Minispot 90 в практично кожній сфері.

Новинка в LuxPro №8:
Світлодіодна LED голова SI-113 CRAZY4

 

 

CRAZY 4 з неї починається легенда! Цей світловий прилад об`єднує 4 окремі компактні рухомі голови BEAM (ті ж функції) в формі UFO з швидким і точним безперервним рухом PAN на 360 °.

Кожна голова оснащена лампою PHILIPS 189W 5R, незалежною настройкою TILT і оптичним об'єктивом високої чіткості 3 °. Світильники пропонують повний набір професійних характеристик.

Він застосуємо для великих концертів, телепередач, клубів і т. Д. Про неї багато можна писати, але все ж краще зайдіть і подивіться відео її роботи.

Компанія LuxPRO пропонує тільки найнижчі, доступні ціни в Україні на всі новинки.

Найновіші відеогляди на каналі компанії LuxPRO, на веб-сайті YouTube:

https://www.youtube.com/user/LuxPROcomua

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»