Новинки бренду DJ Power: генератори конфетті, снігу, диму та туману для створення шоу від LuxPRO!

 

 

Новинки від компанії LuxPRO! Генератори диму, туману, снігу, конфетті від відомого виробника спеціальних ефектів DJ Power. В 2018 році бренд представив нові модельні варіанти генераторів диму - DF-V10 і DF-3000S, а також генераторів туману - DJ-300 і DJ-700. Устаткування відрізняється високою працездатністю, низьким споживанням рідини, об'ємними баками, але одночасно компактними розмірами і низькою вагою. Деякі моделі здатні працювати в комбінації з DMX контролерами, що значно полегшує створення красивого шоу на музичних концертах, виставках, арт-перфомансах, під час зйомок кліпів і т.д.

 

Генератори туману серії DJ

Почнемо з обладнання лінійки DJ - генераторів туману, що вже завоювали неймовірний авторитет серед творців красивих і захоплюючих шоу. Бренд представив дві нові моделі DJ-300 і DJ-700.

 

 

Професійні моделі характеризуються високою працездатністю, низьким споживанням рідини і електроенергії. Наприклад, споживання рідини для моделі DJ-300 - всього лише півтора літра (повний резервуар) при безперервній роботі до 11 годин. Зрозуміло, все залежить від режиму випуску.

Переваги даної лінійки:

 • можливість створення навіть самого легкого, ледве помітного туману;
 • абсолютна безпека туманного аерозолю для людини і техніки;
 • компактність, малі габарити і вага (модель DJ-300 важить всього лише 4 кілограми, DJ-700 - 6 кг);
 • можливість підключати обладнання до DMX контролерів і створювати оригінальні шоу в зручний спосіб.

Генератори туману лінійки DJ по заслугах зайняли серйозне місце на ринку обладнання для створення сучасних шоу.

Генератори диму серії DF DJ Power

Устаткування лінійки DF створює не просто легку пелену туману, але густий дим, який необхідний у створенні численних концертних шоу, на арт-виставках, в кіноіндустрії і інших областях. Обидві моделі забезпечують дуже масивний вихід диму, що актуально на великих концертних майданчиках або створення потрібного ефекту, наприклад, в кіно.

Переваги лінійки DF:

 • наявність дистанційного пульта управління, що полегшує роботу з обладнанням;
 • масивний дим при досить скромному споживанні рідини (наприклад, для моделі DF-V10 споживання становить один літр на 30 хвилин);
 • наявність спеціального електронного контролю, що дозволяє завдяки вбудованим датчикам контролювати режим роботи, забезпечує максимальну безпеку системі.

Модель DF-V10 відноситься, скоріше, до бюджетного сегменту. Але незважаючи на свою досить скромну ціну, вона демонструє дуже пристойні характеристики. Генератор диму DF-3000S продовжувач серії дорогих, професійних генераторів DF-3000 (до цього була модель ST).

Генератори диму DF знаходять активне застосування на різних святах (дні народження, весілля, вечірки), на концертах, під час зйомок кліпів або кіно і в інших областях.

Генератор диму DF-1500S

 

 

Модель складається з модульного блоку, регулятора потужності нагрівального елементу, шланга для його подачі і перехідника для підключення до джерела повітря. Новинка обладнана функцією негайної зупинки, яка не була присутня в більш старих моделях. Такий агрегат - це новітня модель вертикального типу, вона стабільна, продуктивна і забезпечує потужний випуск диму.

На приладі є контролер, який дозволяє встановити роботу на певний діапазон часу і налаштувати масу задимленості. Пульт дистанційного керування робить прилад ще більш простим і зручним у використанні, функціонує з декількома одиницями техніки одноразово.

Генератор снігу Snow-1250

 

 

Цей прилад створений для підтримки новорічної атмосфери на вечірках. Установка майже безшумна, і не допускає збоїв в роботі, завдяки блоку управління нового покоління і функціональних електронних елементів всередині нього.

Особливості нового генератора снігу:

 • наявність дистанційного пульта та DMX управління;
 • подача «сніжинок» на відстань 5 метрів, і 4 метрів у висоту;
 • 2.5 літровий бак для сніжної маси;
 • вага - 9 кг;
 • потужність - 1500 Вт.

Генератори конфетті R-2 і DFC-430

 

 

Гармата конфетті - новітній прилад, серед усіх існуючих. Він випускає різнокольорові блискучі стрічки, створює святкову атмосферу на будь-якій вечірці. Ми пропонуємо дві новинки цього сезону: моделі R-2 і DFC-430! Дані установки можуть керуватись через DMX порт по кілька одиниць одноразово для досягнення потрібного ефекту. А вентилятор всередині пристрою додатково роздуває стрічки після їх викиду.

Чим вище Ви розмістите такий агрегат - тим більше буде область покриття. В основному, одна установка може покрити стрічками область в 10 метрів діаметром. Такі пристрої відмінно підходять для свят на свіжому повітрі, так і для заходів в закритих приміщеннях.

Характеристики та особливості генераторів конфетті:

 • зручний, невеликий розмір;
 • корпус з міцного металу;
 • вага - 9.5 кг у моделі R-2 і 6.5 кг - у DFC-430;
 • блок живлення в 110 Вт;
 • можливість управління як на панелі, так і через DMX.

 

 

Шоу-техніка застосовується на дискотеках, сценах і різних розважальних уявленнях. Створює вражаючий ефект при спільній роботі зі світловими ефектами, прожекторами і лазерами. В шоу-румі компанії LuxPRO завжди великий вибір даного обладнання, запрошуємо всіх бажаючих протестувати та ознайомитися наочо з вищезгаданою апаратурою а при відсутності можливості завітати до нас – на весь модельний ряд на нашому сайті ви знайдете вичерпну інформацію та відео огляди роботи!

Новинки шоу-техніки від LuxPRO - це гарантія якості, надійної і безпечної роботи генераторів спеціальних ефектів!

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»