Компанія LuxPRO дистриб'ютор європейського виробника алюмінієвих ферм та стійок Athletic Group

 

 

Польський бренд представив в новому 2018 році значний асортимент якісних, стійких до зносу, естетично привабливих сценічних ферм, виготовлених з алюмінію. Розробники компанії були націлені на те, щоб організатори масових заходів отримали продукт, який відповідає всім встановленим стандартам. Не випадково продукція бренду неодноразово підтверджувала сертифікат SLV – один з найбільш промовистих в плані якості європейських стандартів.

Різновиди алюмінієвих ферм

 

 

Ферми з алюмінію Alustage представлені в наступних різновидах:

  • ферми з плоским перетином (Duo);
  • оригінальні моделі трикутного перетину (Tri);
  • одні з найпопулярніших – квадратні ферми (Qua);
  • кругові різновиди.

Крім того, виробник пропонує великий вибір стикових і кріпильних елементів, наприклад, спеціальна кріпильна пластина або стикувальний кут.

Особливості алюмінієвих ферм Alustage

Якість і надійність – ось головні переваги пропонованої продукції. За час свого існування (понад десяти років) польський виробник підтвердив своє реноме самого відповідального розробника сценічних металевих конструкцій.

Пропонована лінійка ферм виготовлена з високоякісного алюмінієвого сплаву. Це передбачає серйозні переваги в порівнянні з альтернативними варіантами:

  • висока міцність і довговічність завдяки фізичним властивостям металу;
  • стійкість до корозійних процесів, що дуже важливо при зведенні вуличних сцен і подіумів;
  • прекрасні естетичні характеристики, які дозволять створити красиву, привабливу сцену.

За допомогою алюмінієвих конструкцій створюються найрізноманітніші сценічні рішення. Це обумовлюється різноманітністю форм, типорозмірів і якістю алюмінієвих ферм.

Ферма може використовуватися для кріплення світлової техніки - в нічних клубах, на дискотеках, на живому концертному виступі. Яскравий приклад – сучасні телевізійні шоу, де світлотехніка грає найважливішу роль в створенні живої, привабливої картинки.

Крім світлового обладнання ферма прекрасно «взаємодіє» з акустичними системами. Різна звукова апаратура також кріпиться до металевих фермового конструкціям. Ферма з трикутним перетином, наприклад, також може активно використовуватися для кріплення проекційних екранів, LED моніторів та іншого відео обладнання.

Наявність в асортименті додаткових кріпильних елементів, легкість самих конструкцій роблять монтажні роботи максимально простими і зручними. Зведення сцени не представляє для професіоналів особливої складності.

Крім того продукція від польського бренду Athletic представлена високоякісною допоміжною атрибутикою для світлового, звукового та музичного обладнання. Виключно інноваційний підхід до створення устаткування – це поєднання високотехнологічних матеріалів, надійності кріплень, стильного та cучасного дизайну.

 

 

Стійки для музичних інструментів

Асортимент стійок для музичних інструментів Athletic, купити які пропонує компанія LuxPRO, представлений основними найменуваннями по найпоширенішим музичним інструментам. Наші покупці зможуть знайти гідну за якістю модель:

  • гітарні стійки Athletic – стильні по дизайну атрибути, надійно закріплюють гітару;
  • стійки для клавішних інструментів представлені моделями з подвійними опорами або з одинарними;
  • додаткові стійки для інструментів, в тому числі додаткові атрибути для установки клавіш під прямим кутом.

В області звукового обладнання та інструментів можна також виділити акустичні стійки Athletic, купити які актуально для сучасних ді-джеїв, професійних музикантів, які хочуть комфортно і надійно розмістити обладнання. Широкий модельний ряд стійок для акустики задовольнить своїми технічними характеристиками будь кого.

Стійки для світлового обладнання

«Світовий» сегмент асортименту представлений високоякісними стійками для різних моделей світлового обладнання. Великі стійки для світла – одні з найбільш високотехнологічних моделей, де застосована конструкція зі сталі та інноваційні магнієві кріплення. Наприклад, триметрові стійки для світлових приладів від Athletic розраховані на розміщення до восьми моделей. На таких «остовах» можна розміщувати рухомі голови, стробоскопи, багато інших варіанти світлової техніки.

Компанія Athletic Group постійно прагне до вирішення найбільших завдань. Виробництво унормовано за всіма стандартами Європи, претендуючи на одне з найбільш технологічних і інноваційних виробництв серед європейських країн. Основні особливості пропонованої продукції – це унікальні сполучні кріплення і вузли, інноваційний магнієвий сплав для стійок і при цьому прийнятна ціна.

Запрошуємо всіх бажаючих до шоу-рума компанії LuxPRO, де ви зможете детально ознайомитися з вищезазначеною продукцією, протестити і звичайно придбати її.

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»