Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Allen&Heath та Ableton розширюють арсенал обладнання Аризонської академії сучасного музичного продакшена

 

 

Аризонська академія сучасного музичного продакшена – Arizona`s Academy of Modern Music Production (AMMP) – обрала цифровий мікшер SQ-7 від Allen & Heath як основу своїх продакшн-технологій. Він має працювати у тісній взаємодії з музичним секвенсером Ableton Live 10 та програмним забезпеченням для управління цифровою робочою станцією.

«Ми – більше, ніж проектна студія, до того ж сильно відрізняємося від університету чи звичайної школи, – говорить засновник AMMP Brandon Mandy. – Що нас відрізняє – це те, що ми сфокусовані на підготовці студентів передусім до того, як бути артистом, а вже потім демонструємо їм все, що потрібно для успіху – від технічних навичок до розуміння ринку».

Цей сетап із мікшером SQ-7 від інших відрізняє його глибока інтеграція з Ableton Live 10, а це те, – наскільки відомо Mandy, – чого раніше не було.

«Ми давно зрозуміли, що правильний контроль міксу з Ableton Live 10 – це найскладніша річ, – пояснює Mandy, – тому що із комп’ютерними програмами для створення музики ми завжди обмежені відсутністю моторизованих фейдерів».

Команда AMMP визначила, що інтеграція Allen & Heath SQ-7 з Ableton Live через MIDI буде найкращим рішенням. Завантаживши необхідне програмне забезпечення для контролю, SQ DAW Control Software, вони отримали можливість здійснювати двонаправлений контроль і використовувати переваги обох систем.

«Ми були першими і залишили сліди для своїх послідовників, – продовжує Mandy. – Щойно ми виконали необхідні налаштування в пульті, все стало на свої місця. Тепер, починаючи проект у будь-який момент, ми просто відкриваємо шаблон і працюємо. Кожен проект може бути збережений і завантажений пізніше, що дозволяє нам згодом розпочати з того місця, на якому ми зупинились».

Інтеграція повної функціональності Allen & Heath SQ-7 з 48 каналами та 36 шинами – включно з 33 моторизованими фейдерами, що є найбільш привабливою характеристикою консолі – разом з DAW Ableton 10 Live, абсолютно очевидно, переносить досвід AMMP на новий рівень.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: