Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Новинки цифрових фортепіано серій «CA» і «ES» від KAWAI

 

 Новинки цифрових фортепіано серій «CA» і «ES» від KAWAI

 

У 2021 році японський бренд KAWAI порадував нас великою кількістю новинок цифрових фортепіано, серед яких найбільший інтерес представляє розширення популярної серії компактних цифрових фортепіано серії «ES» двома моделями: KAWAI ES520 і KAWAI ES920. Обидві моделі мають повнозважену 3-х сенсорну клавіатуру молоточкового типу. Модель ES520 оснащена клавіатурою Responsive Hammer Compact II (RHCII).

Клавіатура цього типу використовується також в моделі корпусного цифрового фортепіано KAWAI KDP110. У старшій моделі ES920 використовується клавіатура, запозичена з лінійки цифрових фортепіано середнього цінового діапазону серії «CN» – Responsive Hammer III. Клавіатура має фірмове покриття для білих клавіш – Ivory Touch Key Surface, яке імітує властивості слонової кістки. У клавіатурі цього типу присутній також механізм, що імітує поведінку механізму клавіш акустичного піаніно чи роялю з використанням подвійної репетиції. В клавіші також вбудовані індивідуальні противаги. Такі противаги використовуються в акустичних піаніно і роялях для балансування ваги клавіш в різних регістрах і правильного розподілу сили удару.

 

 Новинки цифрових фортепіано серій «CA» і «ES» від KAWAI

 

Моделі оснащені найсучаснішими процесорними модулями і мають чудові технічні характеристики. Природно, функціональні можливості і технічні характеристики старшої моделі трохи вищі. Більш глибокий корпус в порівнянні з базовою моделлю ES110 дозволяє розмістити всередині більш потужну акустичну систему.

По частині звучання, бренд KAWAI залишається вірним собі: в моделях використовуються високоякісні семпли, записані з флагманських акустичних роялів і піаніно KAWAI. Звучання всіх представлених тембрів відрізняється прекрасною прозорістю і детальністю. При цьому всі тембри дивовижно насичені обертонами, багаті за відтінками і звуковими фарбами.

Обидві моделі мають повний спектр комутаційних можливостей, включаючи USB, Bluetooth, MIDI. Управління функціями і режимами можливе з планшета або смартфона з використанням фірмового софта.

 

 Новинки цифрових фортепіано серій «CA» і «ES» від KAWAI

 

У високому ціновому сегменті фірма KAWAI порадувала нас в цьому році новинкою – цифровим роялем KAWAI DG30, виконаним в чорній лакової обробці корпусу. Справжній рояльний лак використовується і в топових цифрових фортепіано серії «CA» – Concert Artist. Це моделі KAWAI CA79EP і KAWAI CA99EP.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах:

 

 Поділитися у Facebook