Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics пропонує надзвичайно яскраві враження від звуку в театрі Chimelong Theatre

 

 

Компанія Rightway забезпечила надзвичайно вражаюче панорамне звучання на театральних виставах у відомому парку розваг.

Острів Хенгкін, Китай, жовтень 2019 р. Чудовий театр Чімелонг – Chimelong Theatre на 6 700 місць – це найновіше розширення курорту Чжухай Чанглун на острові Хенгкін, до якого входять Океанське Королівство Чімелонг, міжнародне циркове місто Чанглун Хенгкін та багато розкішних готелів і ландшафтних парків. Театр був розроблений архітектурним бюро Stufish, що спеціалізується на розважальних закладах. Новий театр відкрився в липні 2019 року, після двох років будівництва, оздоблення та обладнання. Будівля виконана за мотивами циркового намету, її вишуканий круглий фасад височіє над великою і барвистою дворівневою площею.

Внутрішнє оздоблення і обладнання театру також епічне, як і архітектура його споруди. «Шоу Драконів» об`єднує понад 300 виконавців з більш як 20-ти країн Європи, Азії та Африки. Це шоу поєднує в собі передові технології та традиційні циркові вистави і відбувається на панорамній сцені з сектором 270 градусів. В ньому розповідаються міфологічні історії рибалок з Чжухай – це нова інтерпретація свята стихій води, землі та повітря, з ефектом повної присутності, причому дія відбувається як на сцені, так і над аудиторією.

 

 

Щоб технічно забезпечити таку надзвичайно амбіційну режисуру, до співпраці з театром була залучена компанія Rightway Audio Consultants, сертифікований представник L-Acoustics, яка створила потужну звукову систему з повним та рівномірним покриттям всієї аудиторії та точним контролем над кожним елементом шоу.

«Від самого початку цього процесу команда режисерів-постановників та звукоінженерів театру мала досить чітке уявлення про те, чого вони хотіли досягти в результаті», – розповідає ВенЧжень Чжан (WenZhen Zhan), спеціаліст компанії Rightway. – «По-перше, вони хотіли підсилити враження глядачів за допомогою об`ємного звучання, яке відслідковує та повторює переміщення виконавців на сцені, а також вони захотіли мати можливість переміщення звукових об`єктів по всій системі об`ємного звучання. По-друге, вони бажали отримати видатну чіткість та розбірливість звуку».

Під час першого огляду споруди, спеціалісти компанії Rightway зрозуміли, що у виставі використовується значна кількість води, тож потрібно було врахувати ще й високу вологість у приміщенні – це одна з причин, чому у якості основного елементу акустичних систем було обрано L-Acoustics K2, який має рейтинг захисту IP45.

 

 

Вся система складається з 48-ми елементів K2 у чотирьох підвісах на передньому краю сцени та 12-ти сабвуферів KS28, підвішених в центрі. П`ятдесят п`ять систем X12 для моніторингу і вся основна система працює на підсилювачах-контролерах LAX12. Система використовує багатоканальний аудіопроцесор L-ISA, який забезпечує просторову обробку звуку та об`єктно-орієнтоване мікшування. Консолі DiGiCo SD10 були обрані в якості основної Front of House та моніторної. Вбудоване в консолі нативне керування панорамуванням каналів L-ISA дозволяє керувати системою безпосередньо з самої мікшерної консолі.

Для проектування системи озвучування спеціалісти з Rightway використовували програмне забезпечення L-Acoustics Soundvision, у цьому їм допомагав представник L-Acoustics Альвін Кох (Alvin Koh).

«Компанія L-Acoustics нам дуже допомогла», – переконаний інженер з аудіо-відео відділу компанії Chimelong. «Співпраця з L-Acoustics була дуже плідною, команда нашого театру отримала повну підтримку та пройшла детальну підготовку, що нас справді приємно вразило».

ЮЛонг Хе (YuLong He), керівник звукового відділу в театрі Чімелонг Хенгкін, додає й свої компліменти:

«Ми вперше використовуємо продукцію L-Acoustics. Але вони забезпечили просто відмінну системну підготовку для нас, що допомагає нам підвищити свій професійний рівень. Це ж мрія кожного звукорежисера – оволодіти такими знаннями та використовувати найсучаснішу аудіосистему у світі, а L-Acoustic – це справді найкращий у світі виробник професійних аудіосистем».

«Курорт Чжухай Чанглун – це особливе місце», – підсумовує він. – «За перші дев`ять місяців роботи він залучив понад вісім мільйонів відвідувачів, а «Шоу Драконів» у новому театрі Чімелонг неодмінно змусить їх повертатися знову і знову».

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»