Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Звукорежисер Лари Фабіан Ігор Докс обирає Allen & Heath dLive

 

 

Ігор Докс (Igor Dockx), звукорежисер моніторних міксів Лари Фабіан (Lara Fabian), який супроводжує її у світовому турне Camouflage World Tour, дав інтерв`ю стосовно роботи на мікшерній консолі dLive від Allen & Heath.

Ігор працює у команді Лари Фабіан з 2007 року, і в цьому турі, що включає майже сорок дат, він вирішив використовувати знамениту консоль Allen & Heath dLive. Нам було цікаво дізнатися про його досвід роботи з dLive.

Яку конфігурацію ви використовуєте?

Я використовую таку конфігурацію: пульт Allen & Heath dLive S5000 та рек мікшера DM48. З Ларою ми майже завжди подорожуємо літаком, тож габаритний пульт ми орендуємо на місці проведення заходу. Крім системи dLive я використовую чотири реки з нашими радіо системами УВЧ та мінімальною кількістю аналогового обладнання.

Чому ви обрали dLive?

Завдяки знайомству з колегою звукоінженером, який придбав власну систему dLive, я мав можливість протестувати її вдома протягом тижня. Керування інтуїтивно дуже зрозуміле. Я витратив чимало часу на перезведення (ремікс) і прослуховування багатоканальних записів моїх старих проектів, і мене просто зачарував характер звучання цієї консолі. Звучання дуже органічне, з високою чіткістю, проте з теплими басами. Звук ніколи не стане занадто агресивним, навіть якщо ви накачуєте мікс за допомогою використання підгруп.

І врешті, ця консоль підтримує роботу зі сценами у відносному режимі (коли в сцені зберігаються лише відносні зміни параметрів – прим. пер.). Я вже давно працюю зі сценами таким методом, але ця можливість є лише у кількох брендів.

На вашу думку, які основні переваги системи dLive?

Найперше – це характер звучання, а також якість вбудованих ефектів, мінімальна затримка сигналу і вбудовані тачскріни, що мають дуже швидкий відгук, особливо у відображенні роботи динамічних обробок.

У компанії Allen & Heath також з великою увагою ставляться до пропозицій та побажань інженерів-користувачів, які обговорюються на форумі dLive, відколи я почав використовувати dLive, було додано багато цікавих функцій.

Кому б ви рекомендували використовувати dLive?

Всім, хто ще й досі сумнівається у тому, що цифрові системи не можуть забезпечити приємного і природного звучання. Всім, хто хоче відкрити для себе нове звучання за дуже конкурентоспроможною ціною.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: